Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt zavarban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem volt zavarban, vagy én értettem félre? De miért?

Figyelt kérdés

Volt órám egy fiatalabb tanársegéddel órám ma az egyetemen (10 évvel ha idősebb nálam), aki már korábban is tartott előadást, akkor nem volt semmi ehhez hasonló. Olyan témában, amiben mondhatni otthon vagyok, van 'előképzettségem', ismereteim.


Véletlenül pont úgy helyezkedtem el a teremben, hogy vele szemben ültem (igaz nem az első sorba ültem, de pont vele szemben úgy, hogy nem ült előttem senki).


Elég gyakran tartotta a szemkontaktust velem. Volt rá példa, hogy percekig a szemembe nézett, aztán tette egy ilyen megjegyezést: 'jé, ez sikerült. Hát igen, nem is tudom, miért lepődtem meg, hisz mindent jól csináltam' (matek példa). Aztán a projektorral is szenvedett, 'eltűnt' a kép, nem értette, aztán szóltam neki, hogy csak az egeret kell(ene) megmozgatnia... És még viszonylag sok ilyen példa volt. Akkor is, amikor a pulcsimat levettem, mert iszonyat meleg volt a teremben (trollok végett: a pulcsi alatt még volt egy felső, nem melltartóra vetkőztem le :D)


Óra után pont egyszerre mentünk a kávéautomatához, és kicsit ott ragadtunk, kérdezősködött egy-két dologról. Igaz, egyetemi dolgokról volt szó...


Nem először tanít, mondhatni már van rutinja, szóval nem fogható arra, hogy izgult szerintem... Vagy mégis?


Mégis zavarban volt?



2016. nov. 28. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi ez a komplikálás? Miért lett volna zavarban? Nem írtál semmi ilyet ami erre utalna, ezt a szemkontaktust meg szerintem bemagyarázod. Ha az egész hallgatóságra néz, és te meg rá, akkor persze, hogy az neked szemkontaktus.
2016. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyat akarsz beleképzelni, ami nincs.
2016. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben nem volt semmi zavar. A szemkontaktust meg több tanár azokkal a hallgatókkal tartja, akikben a leginkább látja az érdeklődést, értelmet. De ez tök logikus is, nyilván nem annak fog magyarázni, aki épp rajzolgat unalmában vagy telefonozik, vagy csak nyitott szemmel alszik, és láthatóan nincs semmi értelem épp a tekintetében. Azt a megjegyzést a matekpéldáról meg simán tehette azért, mert épp jó fejnek, közvetlennek akart tűnni. A projektoros dologban sincs az ég világon semmi, és abban se, hogy nézte, amikor levetted a pulcsid. Egyrészt, ott ül X ember egy teremben vele szemben, öntudatalnaul is arra fog nézni az ember, ami a legszembetűnőbb. Ergo, mindenki ül nyugton, valaki meg elkezd mozgolódni, leveszi a pulcsiját, nyilván ilyenkor odanéz az, aki szemben van egy egész "előadóteremmel", ahol ez a legkitűnőbb mozgás éppen. Plusz, pasiból van, minden pasi megnéz egy nőt, ez nem személyes. Beszélgetni meg simán beszélgethetett azért, mert szeretne jobb kapcsolatot ápolni a hallgatóságával, szeretne kommunikálni velük, közvetlenebb lenni, stb. Persze ettől még lehetsz neki nagyon szimpi, csak azért ne képzelj bele túl sokat, nem pont miattad van zavarban valaki egy X ember előtti előadás megtartásakor, abban biztos lehetsz. :D És az tök mindegy, hogy ez hányadik előadása volt, még annyira nem gyakorlott, mint egy prof mondjuk, hiszen "csak" tanársegéd.
2016. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Atyaég, akkor én (szinte) az összes hallhatómmal flörtölök?! Mert ezek mindennapos helyzetek, ugyanúgy előfordulnak női és férfi hallgatóimmal. Zavarba max. akkor jövök, ha valamelyik különösen felhúz a hülyeségével, és lepleznem kell.
2016. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!