Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatnál, ahol 2-3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatnál, ahol 2-3 havonta találkoztok (/találkoztatok), mennyi idő után lettetek szerelmesek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem egészen tiszta a kérdés..

Ha már kapcsolat fázisban van a dolog és még nincs szerelem akkor az rég rossz.. alapból nem is kezdek olyan nővel kapcsolatot akibe nem vagyok szerelmes.

Ha pedig arra vagy kíváncsi, hogy mennyi idő telt el az első beszélgetéstől kezdve addig a pontig amíg azt éreztem, hogy "kell nekem ez a lány", 3 hónap volt.

Abban volt 2 találkozó is és rengeteg fb-os/skypeos beszélgetés.


Megjegyezném, hogy 2-3 havonta találkozás nagyon kevés. Régi, erős kapcsolatokat nagyon megvisel. Idővel nem lesz miről beszélgetnetek, és elkezd haldokolni a dolog.

2016. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gotland ***** válasza:

Tudod mi az a plátói szerelem? - Kívülről nyalogatni egy lekvárosüveget.


Jelen helyzetben szinte mindegy lenne, ha csak plátói szerelem lenne. Ideiglenesen, rövid távon megoldható természetesen a távolság, főleg akkor, ha már egy jól összeszokott párosról beszélünk. Viszont így kezdeni a kapcsolatot, és csak 2-3 havonta találkozni, akár éveken át, hát szerintem az ilyen halálra van ítélve. Pedig én aztán ritka pozitív fazon vagyok.

2016. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdés: eleve is távkapcsolatnak indult, vagy időközben lett az? Mivel nem mindegy!!

És van rá lehetőség a közel jövőben, hogy ez változzon?


Ha eleve annak indult és semmi esélye annak, hogy változzon, akkor elve halott ügy az egész.


Én 200 km-es távkapcsiban vagyok több mint 3 és fél éve, ugyanakkor mi hetente, rosszabb esetben nagyon ritkán, két hetente talizunk, ha jó mindkettőnknek akkor egymásnál. Neten napi szinte tartjuk a kapcsolatot.

Viszont mi jövő tavasszal összeköltözünk.


A hozzáállásotokon múlik minden. Viszont ez a 2-3 havonta találkoztok csak személyesen, ez szinte már nem is nevezhető távkapcsinak se! Csak két fél 2-3 havonta összejár együtt és beszélgetnek.


Bocsi, hogy ezt mondom, de felejtsd el ezt az egészet, ha rövid időn belül nem változik valami, akkor fölösleges időpocsékolás lenne ez az egész.

2016. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kontinensnyi tavkapcsolatban vagyok, de 2-3 havi talalkozo az lofutty. Ilyen vegetalasba teljesseggel felesleges belekezdeni, plane ugy hogy az a kerdes, hogy "mikor lettunk szerelmesek". Hat, amikor ugy dontottunk, hogy kapcsolatba kezdunk, nem azert tettuk, mert megtetszett a masik cipofuzoje... hanem mert mar eleve szerelmesek voltunk egymasba.
2016. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatban élek, de alap, hogy 2-3 hetente találkozzunk, különben beleőrülünk egymás hiányába.

Ő mondjuk kb. rögtön belém szeretett, nekem kellett kis idő (mondjuk én nem mertem szerelmes lenni, féltem ettől a dologtól - ok nélkül).

2016. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!