Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik egy felhasználó, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik egy felhasználó, de nem írsz neki. Miért nem?

Figyelt kérdés

természetesen erről az oldalról van szó.

van olyan személy,aki hiányzik?

ha nem a büszkeségünk korlátoz,akkor mi??



2016. nov. 28. 20:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Van egy lány, akivel egy ideje nem beszéltünk. Hiányzik, mert webcam és sexchat mellett bármiről eltudtunk beszélgetni.
2016. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Volt egy srác, akivel beszélgettünk régen. Szomorú voltam és ezt a számot küldte nekem:

[link]

Nem emlékszem már a nevére, meg azóta barátom is, van, akit szeretek, szóval semmi olyasmit nem keresek, de most, hogy így olvastam eut a kérdést, kíváncsi lettem, hogy vajon mi történhetett vele :)

2016. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Igen, van. Nagyon hiányzik, Facebookon is beszélgettünk, de kétszer is letörölt onnan. Majdnem ráírtam pár hónapja de aztán rájöttem, hogy fölösleges; nem kíváncsi már rám. Rohadtul hiányzik.
2016. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Lazy Lover ***** válasza:
8%
a kis szerelemem marceline hiányzik de sajnos már nincs az oldalon
2016. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Van olyan, de elcsesztük mindketten. Ez van, az élet megy tovább. Majd csak rájövünk idővel, hogy mit is tanultunk egymástól.
2016. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

Miért hiányozna valaki, akiről semmit se tudsz, csak annyit, hogy ő micike234, meg nagyfaszu25?

Ezek nem valós személyek, csak meghatározhatatlan identitású nicknevek.

2016. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
#6: szerintem a kérdező arra az esetre gondolt, amikor átmentetek már más platformra. Pl én is így voltam ezzel a lánnyal, sőt, már hangban is beszélgettünk Skypeon, és Facebookon is ismertük egymást, tehát nem egy Piroskavagyokafarkasbunkeréből23 nevű azonosítatlan nőről van szó. :D
2016. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én azért nem írok, mert vagy lekoptatott, ha komolyabbat kezdeményeztem volna, vagy hazudott, vagy szó nélkül eltűnt, vagy mert nem egyforma intenzitással tettük oda magunkat a beszélgetésbe (értsd: én próbáltam őt megismerni, kérdezgettem, ő meg csak válaszolgatott, de nem tett semmit azért, hogy adott esetben ebből több legyen). Röviden szólva: ha nem írok, akkor azért nem, mert értelmetlennek tartom. Ha a másik fél is akar valamit, akkor azért ő is tesz. Volt, akivel megpróbáltam kétszer is elindítani a kommunikációt, de mindkét alkalommal ő tűnt el nyomtalanul, és mikor másodszor kezdtünk beszélgetni, akkor bocsánatot kért, hogy nem írt, de szimpatikus vagyok neki, és beszélgessünk, aztán ismét csak eltűnt. Ha én is hiányzom valakinek, és kíváncsi rám, akkor ő is írhat nyugodtan, és viszonozhatja azt, amit én beletettem a beszélgetésbe.
2016. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Van ilyen személy. Azért nem tudok írni neki, mert már nincs az oldalon. Hiányzik nagyon, de ő így döntött. Az élet megy tovább. (,,Valószínűleg ezt érdemlem. Ezt adja nekem a sors")
2016. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Hiányzik, már többször kerestem. Látszólag örült, hogy írtam/hívtam, de valahogy mégis érdektelen volt, pedig előtte nagyon jóban voltunk, de megromlott a barátságunk. Szóval úgy gondoltam, jobb ha békén hagyom. Az korlátoz, hogy neki már nem hiányzom.

(Remélem olvassa.. hahahaaa:D)

2016. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!