Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelent valamit ha ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit ha ennyi minden után sem lépett le?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, kicsit hisztis vagyok sajnos. Nem durván de fel tudom magam húzni a dolgokon és néha előjön de próbálok ezen változtatni. Most van egy olyan srác akivel komoly ismerkedések közepette vagyunk, tehát nem járunk de már ismeri ezt a rossz oldalamat is de még mindig nem lépett le. Szerintetek tényleg jelentek neki valamit hogy még ilyenek miatt sem tűnt el? Máskor szerintem rég nem beszélgetnének már velem ilyenek után
2016. nov. 28. 22:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat: MÁSOK szerintem rég nem beszélgetnének már velem ilyenek után
2016. nov. 28. 22:22
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nagyon türelmes és kitartó, vagy nem zavarja őt, vagy már van annyi tapasztalata a nőkkel, hogy tudja, nagyon sok nő tud hisztizni a legapróbb dolgokon is.
2016. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!