Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakit elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit elfelejteni, ha állandóan rá gondolok és nem akarok senki mást a közelemben?

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve bolondulok egy férfiért. Én 20-as éveimben járok, Ő a 30-as éveiben.

Egyedülálló, én is, bár csak pár hónapja, így tudta, hogy van párom.

Minden nap találkoztunk, de úgy gondoltam nem kedvel, mert rideg volt velem, mint mindenkivel. Egyszer csak aranyosan keresni kezdett, nagyon kedves volt. Nem tudtam mire vélni, de teljesen felkavart.

Ez 2 éve történt. Azóta sokszor kerestem, mert jó lenne a közelében lenni. ne értsétek félre, kérlek, mint Ő. Azt gondolja szexuális kapcsolat céljából közeledek felé. Mérges rám és nem áll velem szóba, igazából magam sem tudom, hogy miért nem.

Őszinték az érzéseim, ezért nagyon bánt, hogy könnyűvérűnek vél, pedig ez nem igaz.

Sőt, minden férfit taszítok magamtól, mert nincs szükségem rájuk. Egy kedves, hűséges férfit keresek, de nem sok ilyen van, így nem kell senki. Ő az egyedüli, aki évek óta vonz, de olyan mértékben, hogy hihetetlen.

Nem láttam évek óta, mégis rá vágyom. Ha másra nem is, a barátságára.


Ti mit tennétek, hogy helyrehozzátok? Én már mindent megpróbáltam, de másnak hisz, mint aki vagyok, és elutasít.


Tudom, hogy magányos, ő mondta és egyedül van. Egy kedves lányra, családra vár. Én is. Tökéletes ellentétjét gondolja rólam.

Nagyon sokszor próbáltam megmagyarázni, de már nem is akarja hallani. :(


Hogyan érjem el, hogy megbocsásson, hogy a múlt semmissé váljon? Sajnos távol élek tőle, nem találkoztunk rég.


2010. máj. 1. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha messze élsz tőle, ha nem akarja meghallgatni, amit mondani szeretnél neki, írj neki levelet, vagy egy mailt, amiben leírsz mindent, amit gondolsz, ahogyan érzel. Csak egyet és utána ne keresd őt. Onnantól az ő kezében a döntés. Ha túl sokszor igyekszel magyarázkodni, az a visszájára fordulhat, azt hiszem, ezért nem érdeklődik irántad. Sok sikert, nagyon szurkolok neked, mert tudom, milyen érzés.


ViVi

2010. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Őszintén bevallva, nem akarok párkapcsolatot. Nem ez a célom. Életem során eddig 1 párom volt, de az elég is volt egy időre. Sokat csalódtam, nincs kedvem hozzá ismét.


Ha valah lesz is, én családot szeretnék, egy normális kapcsolatot végre. Egy olyan férfival, akiben vakon bízhatok.


Örülnék, ha a közelemben lenne. Tudni, hogy mi van vele. És talán elfelejteném. Így körülötte járnak a gondolataim és nem tudom kiverni a fejemből.

2010. máj. 1. 19:03
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves Vivi!


Pont erről van szó. Sokat magyarázkodtam, ezzel értem el mindezt. Rengeteg e-mail küldtem neki. A magyarázkodással értem el, pont azt gondolja rólam, amit próbáltam elkerülni. Hibáztam, ezt kell helyrehoznom. De hogyan?


A fő ok talán az, sőt biztos, hogy ő az egyik tanárom volt a gimnáziumban. A probléma az, hogy ő meg egy másik. Mindig is oda húzott a szívem, de esélytelennek találtam. Így egy másik lett a párom, ezt sajnos ő is megtudta, mert elmondtam neki. Azóta érzem azt, hogy utál.


Tudom, tudom. Mindenki más, én magam is azt gondolnám, hogy tanár-diák kapcsolat, akkor a lány könnyűvérű, de nem így van. Senki nem tudja, mi áll a dlgot mögött, így elítélnek. Sajnos nagyon rossz gyermekkorom volt, vágytam arra, hogy végre valaki szeressen. Ő megszeretett. A dolog pedig úgy alakult, hogy vége lett a tanévnek és úgy volt, hogy ő már többé nem tanít ott, így azt mondtam legyen. De ráfáztam, mert szeptemberben mégis visszakerült oda.


Nem vagyok az a típus, aki halmozza a férfiakat. Soha senkit nem engedek közel, azt ki kell várni. Inkább magányos típus vagyok.


Hát ő csak azt látja, hogy viszonyom volt egy tanárommal, ő meg egy másik, akkor tuti szemét vagyok. Ezért próbáltam magyarázkodni, de belebuktam.

2010. máj. 1. 19:14
 4/6 A kérdező kommentje:

Miért nem tudja mindezt elnézni? Én is ember vagyok, hibázhatok, de attól még nem vagyok egy szemét.

Mindig őszintén beszélgettem vele. Olyan dolgokat is megírtam, amit soha senki másnak nem mondok el. Soha nem mondom senkinek, hogy mennyire magányos vagyok és egyedül érzem magam.


Mindig a büszke és megtörhetetlen oldalam mutatom, előtte mégis megaláztam magam.


Hát nem érzi, hogy nem viccelek? :(

Miért hagynám, hogy így beszéljen velem, ha nem komolyan gondolnám?


Nem bánom, ha semleges velem, mint egykor, de azt nem bírom elviselni, hogy utál.

2010. máj. 1. 19:21
 5/6 A kérdező kommentje:

Annó látot belőlem egy kicsit, látta milyen vagyok, hiszen barátságosan keresett, meg is lepődtem.

Bárcsak megmutathatnám, milyen vagyok. Ugyanaz, aki akkor voltam. Csak a bohókás, játékos oldalam nem ismeri.


Fogalmazzunk úgy, hogy van egy szigorú, rifeg külsőm, amiben egy türelmes, kedves lány bújkál. Néhány ember ezt a kedves, játékos énemet is láthatja, azok, akiket szeretek. Másnak nem mutatom.

2010. máj. 1. 19:24
 6/6 A kérdező kommentje:
Az elírásokért elnézést kérek, így sikerült. :)
2010. máj. 1. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!