Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkó velem ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bunkó velem ez a lány?

Figyelt kérdés
MSN-en ha beszélgetünk mindig köszönés nélkül távozik, pedig én kedves vagyok hozzá.
2010. máj. 1. 21:04
1 2
 1/16 anonim válasza:
kérdezd meg tőlle miért csinálja
2010. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez még nem bunkóság. Amúgy lehet a terhére vagy.
2010. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

szerintem az, mennyi idő kihagyás után lép le?

mert ha beszélgettek és lelép az gáz...de ha 1órája már nem beszélgettek az már más...

2010. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
áll a faszod
2010. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Beszélgetés közben csak úgy kilép, már kérdeztem hogy nem zavarom e, és mondta hogy nem, azt írta kedvel.
2010. máj. 1. 21:20
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor lehet a gépével van baj. De tudod mondjuk kinyitod a szád és megkérdezed legközelebb.
2010. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Oké akkor rákérdezek, csak az a baj hogy ő az egyetlen lány barátom, és nem akarom elveszteni.
2010. máj. 1. 21:28
 8/16 anonim válasza:
ez butaság csak azért mert rákérdezel nem veszíted el amúgy meg szerintem biztos más lányok is barátkoznának velled szivesen csak te vagy félénk nem?!
2010. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Így van, félénk vagyok, meg a nők valahogy utálnak és lenéznek, pedig én mindig tisztelettel és kedvesen viselkedek velük.
2010. máj. 1. 21:46
 10/16 anonim válasza:
hát kicsit légy bátrabb nekem is van olyan fiú barátom akivel én ismerkedtem meg mert félénk volt és azota is tök jól elvagyunk és bátorodott is
2010. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!