Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kilenc év után miért most jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilenc év után miért most jön elő, hogy nem szakítottunk rendesen? Két hete ez foglalkoztat, rémálmodok miatta.

Figyelt kérdés

Kilenc éve ért végett egy kapcsolatom, aminek az utolsó három hónapja majdnem csak egymás bántásáról szólt. Amit egy kapcsolatban el lehet követni egymás ellen azt mi megtettük. A végére olyan mértékben gyűlöltem, az ő érzéseiről nem tudok, már nem beszéltünk róla, ki mit hogy...

Végül úgy ért véget, hogy csak kisétált az ajtón, én meg bezártam, azt se mondtuk dögölj meg. Az a gyűlölet pedig elmúlt iránta, mint egy fogfájás kb.

Azóta gyerekeim lettek, neki stabil kapcsolata(első rémálomnál megnéztem FB oldalát) van hat éve legalább.

Kétszer láttam a kilenc év alatt, egyszer így karácsony előtt sétálgatott a párjával, én meg anya-fia napot tartottam, egyszer meg a westendben láttam őket, egymással szemben mozgólépcsőztünk, semmi érzelem nem mozdult bennem, csak egy idegen(nem beszéltünk, nem érintkeztünk sehogy). Szóval volt már alkalmam, hogy sebek szakadjanak fel, mégis csak most, tudat alatt érzem igazából le sincs zárva, mert mindig a szakításról álmodok, ahogy a kapcsolat végjátéka indokolná, olyanokat.

Azon túl, hogy most kiírtam magamból, hogy mulasszam el ezt az érzést. Vele erről már nincs mit beszélni, ennyi idő után pláne. Szóval erre ötlet megoldás?

(ha nem rontjuk el, akkor egy nagyon szép jól működő kapcsolat volt két évig)


2016. dec. 9. 06:14
 1/7 anonim ***** válasza:

le kéne zárni a múltat, el kéne engedned a múltbeli dolgokat

bocsáss meg neki és engedd el

képzeld el a szitut, hogy ott vagy vele és azt mondod neki, hogy megbocsátok, elengedlek


plusz javaslom, hogy önismerettel is kezdj el foglalkozni

ajánlom Louise L. Hay, Rhonda Byrne, Csernus Imre könyveit

2016. dec. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Valahol az foglalkoztat, hogy ő képes e a megbocsátásra irányomba.

Mert én se angyalka voltam, aktívan tettem érte, hogy végül elváljanak az útjaink, én is vittem be övönalulit neki, hogy fájjon, nem csak ő. Szóval ez oda vissza dolog jellegű, ide jutok, ha "lejátszom magamba, hogyan is érhetett volna végett".

2016. dec. 9. 06:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem leszek népszerű, de én beszélnék vele. Egy kapcsolatot nem lehet így lezárni. Ennek sérülés a vége akkor is, ha elnyomja az ember. Szerintem lehet neki is jólesne. Vagy megpróbálhatok magadban rendezni, mint amit az első is ajánlott, de ez félmegoldás. Ezt akkor ajánlanám, ha már nem élne az illető. MEg kell beszélni a dolgokat és normálisan lezárni. Így kerek egy kapcsolat is. Kár, hogy ennek sincs meg a kultúrája. Pl. van aki képes emailben vagy sms-ben is szakítani.
2016. dec. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, a megbeszélés lenne a legjobb. De ott a szakítás után úgy felgyorsult az életem, hírtelen változott, hogy ott már azon túl, hogy végérvényés és tény, hát, csak jobban fájt volna, pedig akkor kellett volna leülni, kúltúráltan beszélni.

Most meg a hátam mögött egy majdnem vége válással, neki stabil kapcsolattal, ennyi idő után hogy?

Valahogy egy kapcsolatfelvevő üzenet is olyan hülyén venné ki magát, kb a Szia, és utána? Meg kéne beszélnünk, hogy tényleg nem vagyunk egy pár...

Mi méla közönnyel szakítottunk. Átjött, majd elment, semmit se mondtunk már. Szavunk se volt egymáshoz.

2016. dec. 9. 08:30
 5/7 anonim ***** válasza:

4, Nem tudom ennyi év után mit lehet tenni. Talán ha egyszer találkoztok az utcán..

Nekem egyszer volt hasonlóban részem. Igaz ott messze nem 9 év telt el. 1 hónappal a szakítás után éreztem pár dolgot nem tudtam még rendezni magamban. Volt még bennem pár kérdőjel. Írtam neki: a világért sem szeretném zaklatni, de a normális lezárás érdekében még kérdeznék valamit. Normálisan meg tudtuk beszélni szerencsére. Segített a dolog. Szerintem neki is jót tett.

2016. dec. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaaaa, hogy te most váltál el... Akkor tippelhetsz, hogy miért jött fel benned.
2016. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok féltékeny típus de jártam hasonlóan. Az eljegyzésünk után (senki nem tudott róla a szűk családon kívül) a páromat felkereste a frissen vált egy gyermekes volt párja...Jó sok idő után, ugyanis mi akkor 8éve voltunk együtt és kettőnk között volt még két futó kapcsolat is, de tudtam hogy ez a hölgy volt az első, nagy ő. Mindent tudtam róla, róluk és azt is hogy így utólag megbánta a párom hogy egyáltalán 2évig együtt voltak, nem illetek össze állítás szerint és ezeket nem akkor mondta mikor megkereste szóval nem szabadkozás volt. Tisztán kezelte, rögtön megmutatta az emailt, mindent, a válaszát stb....és miközben sajnáltam a vallás miatt, és 1000% megbízom a páromban azért ott lapult a kisördög és keményen próbára tette a kapcsolatunkat. Szóval ha legalább tiszteletet érzel iránta, nem keresed fel, nagyon hülyén jönne le még akkor is ha tényleg csak lezárni akarsz...Rendezd el magadba, kezdj újra új életet, és hagyd őket!
2016. dec. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!