Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha tetszik egy fiú akkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha tetszik egy fiú akkor?

Figyelt kérdés
ha tetszik nektek egy fiú, tegyük fel buszon,buliba,suliba,akárhol és szemmel láthatóan ti is tetszetek neki hajlandóak lennétek kezdeményezni vagy semmi esetben?
2010. máj. 1. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, velem pont az volt, hogy tetszett egy srác, buszon odamentem hozzá, hogy meg szeretnék vele ismerkedni. No comment, semmi nem lett belőle, mert nem érdeklik a lányok, de nem is búza. Azóta igaz, megfogadtam, hogy nem kezdeményezek soha többet, ezt csak neki köszönhető. Nem sértődtem be, viszont magasabbra tettem a mércét.
2010. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem,nemhiszem.

elég visszahúzódó vagyok,de amúgy is,szerintem ha érdeklem,akkor kezdeményezzen a fiú.

2010. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
-t
2010. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ki kell nyomozni az emailjét stb aztán rá kell törni egy levéllel. de ha nem viszonozza a szemezést azaz nem akad meg rajtad a tekintete, vagy ha megakad, csak ugy tesz mintha nem érdekelnéd, hiddel, akar valamit ő is! de ha nem akad meg rajtad a szeme totál rád se bagzik akkor hagyd. és figyelj oda ne csak arra kelljél neki mert az olyan csajokra van igény. mindenkinek az kell akiért megkell küzdeni, a könnyűlányokat senkisem szereti mert AKIT ÉN KÖNNYEN MEGKAPOK AZT MÁS IS KÖNNYEN MEGKAPJA! arrol nem beszélve hogy ha nem küzd meg érted hanem odadobod magad elé, nem is fog becsülni, a szavait se fogja megválogatni 24/f
2010. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
tudtomal fiúk vagyunk úgyhogy elnézted
2010. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én SOHA sem kezdeményezek egy pasinál legyen az akár egy szexisten akkor se és miért???, mert szerintem ez az ő dolga ha tetszem neki odajön és megmondja ennyi! Tudom mostanában nagyon menő ha a csaj szólítja meg a fiút, de ez a minimum amit még elvárhatok és én el is várom! ennyi! 22/l
2010. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kezdeményezni a pasi dolga. Azért adok neki bíztató jelzéseket a szememmel, tekintetemmel. Ha ezekre figyel, nem kap kosarat:))
2010. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a napokban leszólítottam egy lányt..de volt barátja, pedig nem véletlen volt hozzá bátorságom.. na mindegy. minden lány más, csak sok a hasonló..
2010. máj. 3. 22:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te sem szereted a rendes, megbízható lányokat. Persze nem tudatosan.
2010. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mmint ő mondta, h van..amugy ponthogy őket szeretem.
2010. máj. 9. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!