Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőtök vagy a szerelmetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőtök vagy a szerelmetek?

Figyelt kérdés
Több mint tíz hónapja járunk együtt a szerelmemmel, és a barátnőim nem kedvelik őt. Ebből az okból a szerelmem se őket. Elég ellenségesek egymással... és a barátaim elég sokszor burkoltan arra akarnak rávenni, hogy válasszak köztük... ti hogy döntenétek?
2010. máj. 1. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez elég nehéz kérdés barátom. Az egész attól függ, hogy milyen jóban vagy te a barátnőiddel meg milyen régóta ismeritek egymást velük.Vagy próbáld meg kibékíteni őket , hogy megoldódjon a helyzet.


Borisz

2010. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az aki el akar szakítani a szerelmedtől, az nem barát. Azt hiszem ezzel megválaszoltam a kérdést.
2010. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szervezz egy gruppen party-t
2010. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokan azt mondanák erre, hogy a szerelem múlandó, de a barátság örök. Nos, ez egy üres közhely, semmi más. A barátság sem örök. Ennek ellenére kétlem, hogy választanod kellene. Mondd el a barátaidnak, hogy ha másért nem, hát rád való tekintettel fogadják el azt, hogy vele jársz.
2010. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen a barátság sem örök, az emberek változnak. szóval ne hallgass rájuk, természetesen a barátodat válaszd, de próbáld még megbeszélni a barátnőiddel a dolgokat, h miért nem kedvelik, és magyarázd el, h rosszul látják ezeket a dolgokat.
2010. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat~ Igazából a barátaimnak tök mindegy, hogy kivel járok, csak alapvető ellentétből nem szeretik őt... meg mert a nézeteink is ütköznek egypár dologban. Ők azok a plazacica fajták, vagyis az elmondásuk szerint szeretik azt eljátszani, míg én kifejezetten utálom az ilyesmit, szoktak is ebből gondok lenni... otthagynak engem egypár napra. De a kérdésre visszatérve biztos megoldódik valahogy. De ha tényleg azt akarják, hogy hagyjam ott őt, nem barátok.
2010. máj. 1. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátnők részéről és a barátod részéről is csúnya dolog, hogy választásra kényszerítenek...

Ha igazán szeretnek, nem kényszerítenek választásra...!

Persze ez nem jelenti azt, hogy szeretniük kell egymást.., ez az ő véleményük egymásról..., de azért tiszteletben kellene tartaniuk a döntésed, nekem ez a véleményem...


19L

2010. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!