Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelentenek, egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentenek, egyszerűen nem tudom?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác,megtudtam róla több dolgot és eléggé hasonlítunk, pl hobbi, zenei ízlés, ahogy észrevettem ő is félénkebb típus vagy csak csendes.Nem tudom eldönteni tetszem e neki.Akkor figyel ha azt hiszi én nem figyelem őt, vagy ha távolabb áll, de nem mindig.Ha ott állok a közelében akkor nem néz rám, kerüli a tekintetemet és a szemkontaktust.Volt hogy olvastam és közben felnéztem vagy 3szor rá és ebből kétszer engem figyelt.Volt hogy olvastak fel hangosan szöveget és amikor kimondták a szerelmem szót hirtelen rám nézett, mert figyeltem a szemem sarkából, előtte pedig csak nézett maga elé.Ha találkozik a tekintetünk és a szemünk is akkor picit megváltozik az arca.
2010. máj. 1. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez hihetetlen!
2010. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. máj. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azért az egymondatos változtatásért igazán felesleges volt újra feltenni ugyanazt a kérdést...
2010. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de nem válaszolnak:S:S
2010. máj. 1. 22:47
 5/6 anonim ***** válasza:

"Mit jelentenek, egyszerűen nem tudom?"


Természetesen tudod. Csak kevés az önbizalmad, és MEGERŐSÍTÉSt vársz tőlünk. Nem VÁLASZt, mert nem kérdezel.


"Akkor figyel ha azt hiszi én nem figyelem őt, vagy ha távolabb áll, de nem mindig.Ha ott állok a közelében akkor nem néz rám, kerüli a tekintetemet és a szemkontaktust.Volt hogy olvastam és közben felnéztem vagy 3szor rá és ebből kétszer engem figyelt."


Na erről beszélek. Pontosan tudod, mit jelent, de azt várod, hogy mások megerősítsék, amit gondolsz. Ha akarod, megerősítem.

2010. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy látszik igazad van.De köszönöm.
2010. máj. 2. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!