Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nős pasik miért teszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nős pasik miért teszik?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és mostanában csak a nős pasik buknak rám. Mind ilyenek? Mind félre akar k.félni???

Emberek! Aki hozzámegy egy pasashoz vagy rövid pórázon tartsa (és tuti el fogja veszíteni), vagy egyezzen meg, hogy oké, nézzen olykor félre, de maradjon is emellet családfő...!?

Nem értem ezt. Nem hiszek a házasságban és ez csak megalapozta hitemet.

Talán arra tanúság, hogy az ember alapból poligám? Hogy a monogámia csak a civilizáció divatja?


És mit tegyek??? Mi az a defekt, ami miatt CSAK a nős pasiknak kellek?


Bocs, hosszú lett, de legalább leírtam... :P


2010. máj. 2. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán nem csak nőseknek tetszel,csak most így alakult.
2010. máj. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nősöknek.nem tudom a nős többes számát.

szóval lehet,hogy ez nem rendszeres,csak véletlenek sorozata,Keine Panik!

2010. máj. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hehe :) Ismerős érzés :):) Én nem bánom, mert nekem nem tetszenek a huszonéves fiatalok, inkább az idősebbek. Azt inkább bánom, hogy nősek, mert így nekem nem kellenek. Múltkor is bemutatkozott egy ember, megkérdezte találkozunk-e máskor, virultam is, erre olyan idős a gyereke, mint én. Kössz, így már nem kell.
2010. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!