Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit kellene másképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit kellene másképp csinálnom? Miért történik ez?

Figyelt kérdés

A problémám a következő:


Úgy veszem észre a pasik csak le akarnak fektetni. De azt elég intenzíven és kitartóan.

Erről nyilván én is tehetek, mert eléggé fontos számomra a testiség ráadásul nem is vagyok valami visszafogott.

Nagyon őszinte vagyok, bármiről lehet velem beszélni kimondom kereken a dolgokat. Szexet illetően is.

Nem viselkedem rib.ncosan sőt nem is nézek ki úgy.

Eleve lapos vagyok, szóval nincs sok nőiesség bennem és nem is öltözöm olyan "nőcisen".

A viselkedésem is inkább irányító, eléggé domináns vagyok.


Azért írtam ki a kérdést mert már betelt nálam a pohár.

A sokadik pasi adta meg az elérhetőségét (vagyis inkább tukmálta rám)rövid beszélgetés után, hogy találkozzunk még. Ez nem is lenne probléma, de a legutóbbinak is barátnője van. De úgy vettem ki a szavaiból ha alakulna velem a dolog gondolkodás nélkül dobná. 8szor megkérdezte, hogy találkozunk-e még és több perces monológot adott elő csillogó szemekkel, hogy ő mennyire szeretné. Nem kell mondanom, majdnem dobtam egy hátast, hogy most mégis mire fel? Annyi jó nő van, ráadásul helyes srác megd.ghatná mindet sorra, egyik sem utasítaná el.

Csak csütörtök óta 6 pasi ajánlkozott fel és futnak utánam, hogy meg akarnak ismerni meg menjünk el ide-oda stb.

Mit akarnak tőlem? Nem értem az egész helyzetet! Nem hiszem, hogy olyan vonzó lennék számukra, az eddigi nőik mind nőiesek voltak, nem hiszem, hogy rám indulnának be.


Már zavaró, hogy ennyire odavannak értem. Komolyan nem tudom mire vélni, segítsetek már kérlek. Valaki magyarázza már el mit csinálok ami ilyen hatással van rájuk?


A személyiségem miatt van vagy mert velem tudnak őszintén és nyíltan beszélgetni? Mert azt megérteném, hogy akkor akarnak haverkodni de akkor a szexre miért vannak úgy rákattanva?


Sőt van aki már olyanokat mond, hogy "ha te lennél a barátnőm" "ha járnánk" "ha nálam laknál". Erre nem is tudok érdemben reagálni.


HOgyan kezeljem a helyzetet? Nem fekhetek le velük könyörületből és nem lehetek egyszerre 100 helyen.

Némelyik már elég régóta hajt rám és már szánalmasnak érzem, hogy milyen hülyeségekre is képes volt miattam. Én nem kértem ezt, simán barátként kezeltem. Nem hitegettem.

Most mit csináljak vele/velük? Nem akarom, hogy feleslegesen törje magát, ennél jobbat érdemelne.


Állandóan ez van, házas vagy kapcsolatban élő férfiak is keresik a társaságom. Már nincs egy szabad percem sem, én meg legszívesebben egyiket sem választanám mert nekem ez így gyors. Nem akarom elhinni, hogy ennyitől így el vannak ájulva. Egy beszélgetés mondjuk munka közben vagy ebédnél vagy miközben megiszunk egy italt vagy bármi.

Tudom, hogy a pasik nagyon tudnak színészkedni (na persze a csajoknál nem jobban...) ha akarnak valamit, de ez más. Pasik között nőttem fel, valamennyire tudom.

Többször mondják, hogy én olyan más vagyok, mint a többi nő és érezhetően nagyon lelkesek.

De MIÉRT?????


Eddig nem érdekelt, de most már tudni akarom miért vagyok én "más". Nem akarom elhinni ezt az egészet. Jól van, hogy valaki hatással van az emberre de ne essünk már hanyatt tőle rögtön. Ennyit senki sem ér, pláne nem én (szerintem).


A huszonévesek szerint nagyon belevaló csaj vagyok a 40esek szerint pedig nagyon értelmes. Gyakorlatilag mindenféle korosztályból érdeklődést mutatnak.

De nem olyan mint amikor csak gyorsan meg akarnak fektetni, hanem tisztelnek is. Valahogy csodálnak vagy nem tudom mi a jó szó. Az őrületbe kerget, mert nem érzem, hogy rászolgáltam volna.


Ez számomra még furcsább mert direkt olyan pasikkal szoktam próbálkozni akik elég tökösek és nem amolyan behódolós fajták. De ezzel is mindig ráfaragok, mert egy-két hét után vége az egésznek és gyakorlatilag képesek értem hülyét csinálni magukból. Pedig direkt azért választom őket, mert szeretem ha nem lehet őket könnyen irányítani és van egy kis "harc" köztünk. Erre amikor már jól érzem magam megváltoznak. Pedig nem tartom őket terrorban vagy zsarolom :)))


Elnézést, hogy hosszú lett de kérem aki végigolvasta (ha lesz ilyen) mondjon már valamit, hogy mit változtassak magamon? Vagy mit ne csináljak?


Ha ti így éreztek egy nő iránt az micsoda? Vagy mégis akkor mit akartok? Komolyabbat is vagy csak kipróbálni az ágyban?

Hozzátenném, hogy értelmes dolgokról is beszélgetünk sokat, nem csak szexről dumálok végig, szóval nem evidens, hogy csak szexet.


Az zavar, hogy nem kell küzdenem értük, túl könnyen adják magukat. Emellett nem tudom, hogy hosszútávra is lehetne-e velük tervezni vagy pár hónap után otthagynának mert megvolt a tapasztalat és kész.


Röviden nem értem ezt a túlzott rajongást részükről, irányomba.


Lányok is válaszolhatnak, hátha más is van ilyen helyzetben és közelebb jutunk a megoldáshoz.

De elsősorban pasik válaszát várom.


Köszönöm előre is.


2010. máj. 2. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
riririri-banc
2010. máj. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
ego ribanc
2010. máj. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
szűzqrva
2010. máj. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látatlanba nem sokat írhatunk, ismerni kéne téged, a viselkedésed. Amúgy ha olyan őszintén lehet veled bármiről beszélgetni, miért nem kérdezel rá a fiúknál, hogy mi ez, miért ilyenek? Mondd el mit gondolsz és érzel, úgy, mint nekünk.


23L

2010. máj. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mégse lehetsz olyan őszinte, ha ezeket nem közölted még velük.
2010. máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudtommal a szűzk.rva és a ri.banc két erősen ellentétes, egymással szemben álló fogalom.

Megmosolyogtató volt olvasni :D


08:25 köszönöm a válaszod. Rákérdeztem már többeknél, kaptam is választ de csak ilyesmiket, hogy mert ilyen lánnyal még nem találkoztak meg meg akarnak jobban ismerni meg stb. Én ennél mélyebb válaszra számítottam vagy nem tudom, de ezzel nem jutottam közelebb a megoldáshoz.


09:24 miket nem közöltem?

Én elmondtam nekik is mindent, de sokszor elengednek dolgokat a fülük mellett. Ha nekik az nem tetszik akkor mintha meg se hallották volna... én meg nem vagyok papagáj. :)

2010. máj. 2. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!