Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
szakítottam a barátnömmel de ugyanugy beszélgetünk minden nap meg eljön hozzám nincs senkije ma elhivom filmezni meg tanitom gitározni.lesmároljam?én még nagyon szeretem.ö szakitottt velem de nem mondott semi olyant hogy vki miatt pedig kérdeztem töle.holnap még szexelünk is eggyet.de azt érzelmek nélkül de én szeretem.ö mit érez azt nem tudom.
2010. máj. 2. 08:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
most te szakitotál vele, vagy ő szakitot veled??
2010. máj. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2010. máj. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ö szakított velem.azt mondta hogy egyedül akar lenni egy kis idöt.de nem birom nélküle.én ujra akarom kezdeni.azon is gondolkodtam hogy kéne várni egy kis idöt mivel hogy egy hete szakitottunk de nagyon hiányzik hogy velem legyen minden hétvégén itt aludt és most nagyon szar hogy felkelek nincs melettem
2010. máj. 2. 09:05
 4/15 A kérdező kommentje:
ma elakarom hivni filmezni ha eljön szerintetek nyomuljak vagy ne?
2010. máj. 2. 09:07
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vidd túlzásba a nyomulást, ha ő ,,szakított" (bár ez szerintem csak amolyan szünet féle:)) Adj neki egy kis időt. Viszont beszélhetnél vele erről, h mennyire hiányzik. Aztán meglátod hogy reagál. Bár szeritem még ez is túl korai lenne, de te tudod. Sok sikert :)
2010. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nézzetek egymás szemébe és ha nem találtok ki a másik szeméből akkor szerintem itt a 2. félidő :)
2010. máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
az a baj már mondtam neki nem is egyszer hogy hiányzik meg szeretem de csak nevet rajta és ez nagyon rossz olyan mintha leszarná az érzéseimet.még a mai napig veszek neki minden nap vmi aproságot szerintetek ez is nagyon nyomulás?de ö nem mondja megy többször találkozunk egy nap
2010. máj. 2. 09:22
 8/15 A kérdező kommentje:
amikor vele vagyok csak ö létezik a számomra.de igy hogy nincs velem nem megyek sehova hivtak haverok barátok de egyszerüen nincs kedvem mindig azt várom hogy mikor lessz holnap hogy megint láthassam
2010. máj. 2. 09:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Velem is volt olyan az elején h mondtam a barátnőmnek h "szeretlek", és csak nevetett rajta...2 hét alatt rávettem h ez télleg így van és sikeült h azt írja vissza h "én is" :D(ez azt jelenti h valószínű viszont szeret csak nem hiszi el valamiért h te is)
2010. máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
azt nem tudom elképzelni miért hiszi azt hogy nem szeretem mert mindent amit akart megtettem érte.most voltam nála jöttem el kért puszit és már engette majdnem hogy a szájára agyak.ma este ha eljön akkor lesmárolom remélem viszonozza.köszi az edigi válaszokat
2010. máj. 2. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!