Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök neki ezek alapján?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki ezek alapján?

Figyelt kérdés

A bátyámnak nagyon sok haverja van, de sajnos mindent ki "pletykál" rólam.:)Már szinte az egész osztálya tudja ,hogy hány kiló vagyok,hány fekvőt tudok megcsinálni,ki a kedvenc játékosom,vagy kitetszik nekem stb.Egyszer mondta a bátyám az osztálytársainak ,hogy ki a kedvenc játékosom(jóképű) akkor nagyon ideges lett rám az osztálytársa aki mellesleg a legjobb barátja ,mert, hogy én is a külsőségeket nézem .:S

Ráadásul tegnap Majálison sörrel kínálgatott ,és mondtam neki ,hogy nem kell erre rávágta elég sértődötten ,hogy pedig olyan íze van mint annak aki tetszik nekem .:)És azt kihagytam ,hogy tudja ,hogy nagyon sokat edzek ,és ő is akarna izmosodni ezért azt mondta ,hogy már lassan rám szeretne hasonlítani.

Most ezek mit jelenthetnek tetszem neki, vagy csak egyszerűen gyűlöl ?:| :)


2010. máj. 2. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha gyűlölne akkor nem hiszem hogy sörrel kínálgatna, biztosan tetszel neki és valahogyan észre akarja vetetni magát veled.Sok sikert.:)
2010. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki.
2010. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm !:D Remélem igazatok van !:)

Ha mégis tetszem neki, akkor ti szerintetek azért nem mer kezdeményezni ,mert a legjobb barátja húga vagyok ?

Főleg fiúk válaszát várom ,mert gondolom ők jobban bele élik magukat . :)

2010. máj. 2. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:

én lány vagyok de nembaj...

szerintem bejösz neki:)

szerintem ha neked is teccik akkor próbálj kezdemányezni vagy jelezni h neked is bejön.

2010. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát... Bevallom tetszik. :D De félek ,hogy ha kezdeményeznék neki akkor vissza utasítana,vagy azt hinné,hogy könnyen adom magam ,és lehet ,hogy ezért nem tetszenék neki .Ezen kívül,hogyha nem sikerülne akkor lehet megtudná a bátyám nem hiszem ,hogy kicsattanna örömében .:)Habár a családom sokszor mondja ,hogy : "Biztos tetszel neki",de furcsa módon amikor a bátyám is ott van még 1*-se mondták. :S

Mit csinálnátok a helyemben ? Köszi a válaszokat !

2010. máj. 5. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!