Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi szerelmes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szerelmes egy nőbe, de nincsenek együtt, akkor beleszerethet egy másikba?

Figyelt kérdés
2016. dec. 14. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Most ez komoly?!

Már miért ne szerethetne bele másba?! Mert szerinted ha egy férfi és egy nő egy pár vagy házasok akkor valamelyik fél nem lehet újból szerelmes másvalakibe??

2016. dec. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem, bár sejtettem, hogy hülyeség. De tényleg érdekelnének a vélemények. :) Köszi a választ!
2016. dec. 14. 12:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Bele! Mivel azt írod, hogy nem vagytok együtt, nincs is akkora kötődés, mint egy párkapcsolatban
2016. dec. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bele hát!

Amikor a nőnek nem kell a férfi, majd meglátja mással, akkor már kéne neki, mi?

2016. dec. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akivel nem vagy együtt, és soha nem is voltál, abba alapból nem tudsz szerelmesnek lenni. Vágyódni tudsz utána, kedvelni is tudod, rajongani is tudsz érte, de nem vagy szerelmes. Nincs komolyabb kötődés, innentől kezdve miért ne kezdhetne rajongani, vágyódni más nőért? Simán.
2016. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt ne hegyezd ki csak a férfiakra...nők is lehetnek így szerelmesek.. emberekről beszélünk.
2016. dec. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha szereted akkor keresd őt és legyetek együtt.

Ha nem szereted,nem akarsz vele lenni akkor meg nem mindegy neked?

2016. dec. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen beleszerethet persze.

Főleg, ha soha nincsenek együtt, még csak heti 1x sem.

Nyilván ha valaki tudja, hogy semmi sem lesz köztük akkor nem vár arra ami sosem lesz.

2016. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ!


Én vagyok szerelmes az adott férfiba, és ő szeret egy másik nőt. Nem tudom, mit kellene csinálnom, annyira nehéz. Belerondítani nem szeretnék, mert ki tudja, mi alakul ki végül közöttük (a másik nő állítólag nem akar összejönni vele, de a viselkedése nem ezt tükrözi). Kb. egy hete kerülöm mindkettejüket, de ezt sajnos már nem tudom sokáig tenni, elkerülhetetlenek a találkozások.


Amikor a kérdést kiírtam, nagyon zavart voltam, ezért nem fűztem hozzá semmi magyarázatot. Így utólag pontosítva már talán érthetőbb. :)

2016. dec. 14. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!