Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Hagyjam annyiban?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok és pár hónapja megismerkestem egy nagyon aranyos fiatalabb lánnyal, 19 éves, aki soproni. Párszor találkoztunk, de mivel az ország két végében lakunk nem sűrűn. Az ismerkedésünk kezdetén még nagyon sokat beszéltünk, skypeoltunk, volt kommunikáció. Az utóbbi időben csak én keresem, meg is kérdeztem tőle, hogy mi a helyzet. Erre azt mondta, hogy ő nem szokott hívni másokat mindig őt keresik. Mondja ezt annak ellenére, hogy eddig nagyrészt kölcsönös volt az érdeklődés.


A másik meg amikor 2 hete kb Skyepoltunk, olyan mintha le se szart volna, nézegette hogy a barántnője meg a haverok mit írnak, postolnak Facen, elnevetgélt ott magába, úgy hogy elköszöntem tőle, de nem izgatta különösebben magát.


Nem rég beszéltünk, felhoztam neki, hogy találkozhatnánk, azt mondta, hogy ő is szeretne és mondta, hogy jó, de már múlt hétvégén is szívesen találkozott volna. Csak akkor miért nem mondta?! Az az érzésem, hogy csak hülyít és jót tesz az egójának, hogy én érdeklődöm. Mint valami kislány komolyan. Ja és persze haverokkal naponta skypeol, velem meg akkor ha mondom.


Fontolgatom, hogyha találkozunk, a szépen kipuhatolom, hogy nincs e kedve egy alkalomra, ha már komoly kapcsolatot erre nem lehet alapozni. Ne nézzetek le emiatt, de talán meg ér egy próbát.



2016. dec. 14. 15:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy amennyire megismertem a belső énjét, valahogy nem tudom vele komolyan gondolni + távkapcsolat, aminek nem sok értelmét látom. A véleménye, hozzáállása bizonyos dolgokhoz nem tetszik, könnyelmű. Mintha még gyerek lenne, ő az ellenkezőjét mondja nekem...
2016. dec. 14. 15:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán nem érzi rajtad azt, hogy komolyan érdeklődnél iránta. Legalábbis nekem ez, hogy már múlt héten is találkozni akart, erre utal, mert biztos várta volna, hogy hívd már el végre.
2016. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyire nem kölcsönös a dolog, akkor ennek nincs értelme. Ha most sem hajlandó keresni, mert "őt szokták keresni, ő nem csinál ilyet", akkor nem várhatod, hogy egy távkapcsolatban majd normálisan viselkedik. A távkapcsolat egyébként is elég nehéz dolog, pláne így.
2016. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd annyiban. Magamból kiindulva: volt hogy beszélgettem máshol élő emberekkel, eleinte nagyon jól esett idővel viszont elkezdett zavarni, hogy messze van, rendes kapcsolat úgyse lehet ebből, mert számomra a távkapcsolat nem az én annál több közelséget, testiséget igénylek. Ahhoz kislány voltam, hogy azt mondjam "bocs de hagyjuk egymást, ez semmilyen formában nem fog működni" így szépen abbamaradtak a beszélgetések.
2016. dec. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19 eves lannyal komoly kapcsolat? LOL
2016. dec. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha mindig őt keresik, akkor tudod mit?

Ne is keresd, majd ha akar ő keres. Ha meg nem, akkor nem! Ennyi. Ha nem keres, akkor nem érdekled! Ennyit tudok csak írni.

2016. dec. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!