Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ertitek ezt a pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ertitek ezt a pasit?

Figyelt kérdés

Ragaszkodik hozza, hogy csak baratok, elfogadtam.

Amikor meg be akarok neki mutatni valakit, akkor az sose jo, ma is pofakat vagott amikor szoba hoztam, hogy van egy szingli ismerosom.

Amikor meg mondtam, hogy gondolkodom a koltozesen egy masik varosba, akkor meg kozolte, hogy maga mellett akar karacsonykor.

Most ez milyen mar?

Mit akar ez a pasi??


2016. dec. 14. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek, hogy fél attól, hogy visszautasítanád, és akkor többé már nem is beszélnétek. Így meg reménykedik abban, hogy idővel kialakul több is a barátságból.
2016. dec. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezted már Tőle, mit szeretne a jövőben?
2016. dec. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem csak hulyit, talonban tart. Ha o mondta ki, h ragaszkodik ahhoz, h cs barátok legyetek, nyilvan suo esett a "többről" is, es o a barátság mellett voksokt határozottan.

En a helyedben ugyanugy élnem az életét, nem várnék ra. Vagy állj ele es mond meg neki, h most mondja, ha akar vmit v hagyjon élni teged.

2016. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

5 eve ismerem, azota tobbszor is mondtam neki, hogy nekem o bejon, tudja, hogy jokepunek talalom, tudja, hogy odaig voltam erte.

Mar feladtam, de szeretnem, hogy boldog legyen, ezert probalom osszehozni valaki massal.

Szoval mitol félhetne?

2016. dec. 14. 15:25
 5/7 A kérdező kommentje:
En nem varok ra, csak nem ertem, hogy mire jo ez az egesz.
2016. dec. 14. 15:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Attol, hogy a baratod meg nem kell keritonot jatszani, es nem feltetlen kivancsi semmilyen szingli ismerosodre.
2016. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyszer o mondta nekem, hogy mutassak be neki valami rendes lanyt. O kert meg ra!!
2016. dec. 14. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!