Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves fiú,37 éves nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves fiú,37 éves nő?

Figyelt kérdés

Nem ítélkezem mielőtt azt gondolnátok, csak kíváncsi vagyok :)

Van egy fiú ismerősöm aki fél év múlva lesz 22 éves és a párja 37 éves, van egy 10 év körüli gyereke is. Kb 2 éve vannak együtt szóval gondolom működik. Csak furcsa kicsit, általában a férfiak szoktak sokkal idősebbek lenni. Ti mit gondoltok az ilyenről?


2016. dec. 14. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit, ha jól megvannak. Nekem is a 30 körüli korosztály tetszik legjobban nők terén. Persze azért 15 év egy kicsit sok, de már legalább felnőttek és nem egy 16 éves jár egy 31 évessel...
2016. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egészségükre, nincs ezzel probléma, vannak úgymond "öreg lelkek". Ez tudod mit jelent, hogy hiába fiatal valaki fizikálisan, a lelke bölcsebb, érettebb, "idősebb" a teste koránál. Szóval lehet, hogy a srác sokkal komolyabb, mint egy átlag 22 éves.
2016. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ès még én tartottam furának,hogy 22 éves létemre 26 èves nő tetszik :D Amúgy meg semmit nem gondolok az ilyenről,legyenek boldogok..
2016. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg ez a Te történeted?Miért érdekelnek a válaszok ha nem így van?


Nincs ebben semmi, a mai világban valahogy ez olyan kissé trendi lett...fiatalabb pasi érett nő...

2016. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha visszaolvasol hasonló bejegyzéseket láthatod a véleményeket.

Itt nem a korkülönbség számít hanem az,hogy 22 éves fiú nagyon fiatal még ahhoz,hogy 10 éves gyerekkel felvállaljon egy nőt.

Ha 30hoz közel lenne már másabb lenne a helyzet.

2016. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok,a menyasszonyom 37.Igaz neki nem volt korábbról gyereke,egy közös,10 hónapos babánk van,de nem zavart volna ha lett volna neki. Ha egyszer megszerettem valakit,akkor nem zavar semmi.Mi 2 éve vagyunk együtt,az eddigi legjobban működő kapcsolatom.Ha két ember szereti egymást,a kutyát sem fogja érdekelni,hogy kinek furcsa,ki mit gondol.

25/F

2016. dec. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!