Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, miért nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miért nem lehet elfogadni, ha valaki egyszerűen nem akar tőletek semmit?

Figyelt kérdés

Világ életemben nehéz volt elutasítani a pasikat, a legtöbb nem értett az egyszeri, tisztességes NEM-ből.


Folyamatosan a miérteket kérdezgették. Volt amelyiknek megmondtam, hogy nem tetszik külsőre, nem tetszik az alkata (kövér volt nagyon), erre még jobban elkezdett nyomulni, mert hogy a nők nem vizuálisak és majd ő kompenzál, jól kielégít.

Volt amelyik rettenetesen buta volt, írástudatlan szakmunkás, őt legalább 20x kellett elutasítanom.

Olyan is volt, akivel sokat beszélgettem, de olyan szinten problémás és depressziós volt, hogy képtelen lettem volna vele boldogan együtt élni, ő lehordott mindennek, hogy nem mentettem meg.

És ez csak 3 példa.


Jelenleg kapcsolatban élek, és a legtöbb abból sem ért, ha megmondom, hogy van barátom. Volt olyan, aki azt mondta, hogy csak barátkozni akar. Kérdezgetett a barátomról, hogy tetszik-e nekem, jó-e az ágyban, mit tanul/dolgozik, és amikor válaszoltam ezekre, akkor egyszerűen elmondott minden lotyónak, és, hogy reméli, meg leszek csalva. :D


Miért van ennyi ilyen srác?

Nagyon nagy tiszteletem azoknak, akik nem ilyenek!


2016. dec. 14. 20:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%
Jó bőr lehetsz. Figyu, a barátoddal minden rendben? Mert ha esetleg úgy adódik...
2016. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
15%

Anyukám azért azt illene megindokolni hogy ha valaki közeledik hozzád miért mondasz nemet azért ennyi tiszteletet adj már a másiknak

A másik sokan azt hiszik hogy amikor nemet mondasz akkor csak játszol velük kéreted magad ezért fordul át a másik irányba

A bocs van barátom pedig annyira sablonos szöveg hogy nem lehet eldönteni van-e valóságalapja

Egyébként ha nekem azt mondja valaki hogy nem akkor tudomásul veszem ennyi

23/F

2016. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

Nálam sem szokták megérteni.

A nem az mindig nem marad, akármeddig próbálkoznak.

N22

2016. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Kétségbeesettek.

Örülj, hogy találtál egy normálisat, aki meg nyomul, azzal szakíts meg minden kapcsolatot. Abból majd érteni fognak.

2016. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A férfi szótárban a "nem" = "talán", a "talán" = "igen".
2016. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem ezt a mondást, amit az 5. írt,

ráadásul kihagyta belőle, hogy az elsőre igen = k...

Olyan bolondság.


Az én szótáramban:

Igen = igen, talán = nem hiszem, nem = soha.

Ráadásul, ha tetszik valaki, akkor még kezdeményeznék is! :O

2016. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
...és nő vagyok.
2016. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Attol még megérthetnék 3as.

A nem az nem.

Enis sokszor voltam màr ugy hogy nem értették meg,pedig elmondtam az'okokat.

Volt aki màr màr zaklatott.

Uolt aki az elsô talalkozas utan màr szerelmes volt. Volt aki retentôen buta vol. Volt aki belekôtôtt a munkamba,a kutyamba,a gyereknevelésemben,stb...

Volt aki tul bekébzelt volt.

Volt tulsujos.

Volt akit semmi nem érdekelt.

n25

2016. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

2-es

Nem vagyok az anyukád, és nem fogom elfogadni, hogy valaki nyomozgasson, hogy tényleg van-e barátom.

Ha egy nő azt mondja, van barátja, akkor vagy tényleg van neki, vagy pedig azt akarja, hogy kopj le. Inkább ebből kéne érteni, mondom ezt attól függetlenül, hogy én soha nem hazudtam arról, hogy van-e barátom.


25 éves vagyok.

2016. dec. 14. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!