Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit mennyire befolyásol az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit mennyire befolyásol az alkohol?

Figyelt kérdés

Példa: Józanon azt mondja, csak barátként tud elfogadni. de némi alkohol után úgy szorít magához, mint aki soha nem akar elengedni, fogja a kezem. Külső szemlélők szerint (és itt nem játszik szerepet ital) , látszik az érzelem mindkettőnkön. Viszont nekem van párom, bár a kapcsolat megromlott, de nem lehet egyenlőre lezárni.

Össze vagyok zavarodva, értelmes, segítőkész válaszokat várok.


2016. dec. 14. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

"bár a kapcsolat megromlott.." - szerintem ez meg nem ok arra, hogy rogton masik hapi fogdosson. De szerencsere nem vagyunk egyformak.

Egyebkent mit jelentene? Parkapcsolatban elve olelgeted, fogdosod a kezet, mar tudja hogy konnyu menet leszel, igy varakozik.

2016. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tévedsz, soha nem voltam könnyű menet, és most sem vagyok az. A háttér ismerete nélkül miért ítélkezel? Két intim kapcsolatom volt eddig, és nem vagyok fiatalnak mondható 40+ Egy kapcsolatot nem mindig egyszerű lezárni, bár van aki ezt felfogni sem tudja. Ha csak szexre vágynék, arra lenne azért jelentkező, és nem írnék ide
2016. dec. 14. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

A jozan enjere hallgass, amibszerint pedig mar mondta, hogy csak baratkent tud elfogadni, ami nem zarja ki azt, hogy szivesen lefekudne veled, de ennyi.

Ha egy ferfi akar, akkor azt tudatja es nem csak alkohol mamorban.

34N

2016. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim szerint (bár én még csak a húszas éveim elején járok) úgy gondolom, hogy az alkohol pont rásegít ezeknek az érzéseknek a kimutatására. Férfiaknál és nőknél is.

Józanul nem meri bevallani még lehet saját magának sem, hogy érzelmi szálak fűzik egy adott személyhez, de alkohol fogyasztása után felbátorodik, és nem teljes mértékben tudja befolyásolni saját magát, hogy eltitkolja azt amit egyébként elszokott.

2016. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ember is ösztön lény, de a tudat(Éva hibája) befolyásol minket, amit az alkohol tompít. Következtetni tessék.. .
2016. dec. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért alkohol nélkül is vannak jelek, hogy több azért amit érez, csak valamiért ragaszkodik a "csak barátság" -hoz. Régebben is volt, hogy ivott valamennyit /és nem hatalmas mennyiségekről beszélek, csak 2-3 sör /, de nem csinált ilyet, ezért tettem fel a kérdést.
2016. dec. 15. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!