Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszol néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol néha napokig a facebookon? Ezek szerint nem vagyok számára valami fontos.

Figyelt kérdés

Van egy lány, már többször találkoztunk és úgy érzem tetszem neki. De néha iszonyatosan aktív a facebookon, sokat beszélgetünk meg azonnal találkozunk.


Néha meg NAPOKIG nem reagál, pedig látom, hogy állandóan fent van szinte.


Ez kicsit ellentmondásos.

És általában amikor feladom, elfeledkezek róla, teljesen mással, vagy másokkal foglalkozom, hirtelen mindig akkor szokott válaszolni.

Már egy éve ez megy.


Direkt csinálja? Ez valami taktika? Vagy leszar?


2016. dec. 14. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak szórakozik veled. Mindig épp annyit ad, hogy ne hagyd ott.
2016. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Leszar!!!!!!

Hidd el nekem...kb.1 éve ugyanezt átéltem mint te....

Napokig nem irt vissza,sőt meg sem nézte amit írtam..mikor rá kérdeztem mi volt a válasz??

"Rengeteg a dolgom"

Na persze de facebookozik egész nap.


Visszagondolva el nem tudom hinni milyen hülye voltam,hogy nem vettem észre azonnal.

Szóval minél előbb hagyd a francba és tiltsd le..utána fog majd keresni ha tud.De ne foglalkozz vele akkor sem,felejtsd el az ilyen nő nem jó semmire,szarba sem néz..

2016. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez a helyzet csak én lány vagyok.
2016. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Diavolino44 ***** válasza:
Sajnos igazuk van akik, itt valaszolnak, de ebbe mar bocsánat de te is hibás vagy. Ha találkoztatok, miert nem csokoltad meg? vagy próbáltad meg többször? Azzal eldöntotted volna egyszerűen, mi a helyzet, szerintem egy jo kis barátzónaba vagy. :( kérdezz ra élőben, hogy most mi van te szeretnél többet, o is?
2016. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

van barátja.

ezért nem csókoltam meg.

2016. dec. 14. 20:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És ezt az apró részletet minért nem osztottad meg velünk? Így miért csodálkozol, ha leszar? És egyáltalán mit nyomulsz akkor?
2016. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De amikor meg felfogom hogy jó le kéne róla szállni mindig azzal nyúz, hogy mikor találkozunk. Amúgy meg valószínűleg némítja a beszélgetést.

Lehet ilyenkor a barátjával van.

2016. dec. 14. 20:59
 8/11 A kérdező kommentje:
Már a találkozás előtt is ezt csinálta volt, hogy 2 hétig nem válaszolt.
2016. dec. 14. 21:00
 9/11 A kérdező kommentje:
leírtam most az előbb, hogy amikor békén hagyom akkor ő kezd el csesztetni.
2016. dec. 14. 21:00
 10/11 A kérdező kommentje:
A vége úgyis az lesz, hogy elmegyek egyszer vele és jól meg....szom
2016. dec. 14. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!