Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti ezt elfogadhatónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti ezt elfogadhatónak találnátok?

Figyelt kérdés
Ha majd lesz barátom és összeköltözünk én alváskor nem szeretnék egy ágyban aludni vele, mert hát nagyon sokat forgolódok az éjszaka és sokszor éjfél után tudok csak elaludni, előtte olvasni szeretek és nagyon szeretek elterülni is, meg sokszor arra ébredek, hogy lerúgom a takarót magamról még akkor is ha fázom...ezekkel a dolgokkal kiakasztanám a páromat nem? :( éjeli bagoly vagyok tuti nem tudna aludni tőlem a barátom.

2016. dec. 14. 20:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem zavarnak ezek a dolgok, mármint, hogy éjjeli bagoly vagy. Lámpafénynél lazán tudok aludni, én is forgok, és a kapunkba egyszer éjszaka bejött egy teherautó, de nem ébredtem fel rá. Viszont a külön ágy nálam kizáró ok lenne. Imádok összebújni egy lánnyal, komolyan azt élvezem szinte legjobban az egész kapcsolatban, amikor este megölelhetem, és úgy aludhatok el. 23/F
2016. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen ezt nem írtam....de nekem is jó lenne ha összebújhatnék a másikkal, ha átölelhetném vagy ha csak tudnám, hogy mellettem fekszik és alszik. Csak nem akarok majd probléma lenni ezért.
2016. dec. 14. 20:56
 3/23 anonim ***** válasza:
52%
Majd jól megdönget, oszt alszol huhúkám!
2016. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
akkor össze se kell költözni, ha mindenki alszik a maga ágyában.
2016. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ha nem zavarná a másikat, hogy olyanokat csinálok az este mint amit írtam is a kérdésem alatt, akkor aludnék vele!
2016. dec. 14. 21:02
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Én is "bagoly" vagyok. De sosem volt gond... Én nem tudnék a párom nélkül aludni! Ha van, azért van, mert szeretem, jó vele ( aludni is! :D )
2016. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ilyesmi nem számít. Párom volt, hogy majdnem lerúgta a végét. Meg is jött tőle nekem a havim, olyat rúgott bele álmában. Ilyesmiktől, még nem alszunk külön ágyban.

Díszfények, TV, különben is 24 órában megy. Olvasás már igazán semmiség.

2016. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hu-hú-hu-hú de szar lenne külön aludni. :(
2016. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
5%
Gondolom, még sosem volt faszi az életedben. Hány éves vagy? 16-17? Majd ha elkezdesz dolgozni napi 12-14 órában, nem leszel éjjeli bagoly, mert fél 10-kor már úgy fogod húzni a lóbőrt, hogy öröm lesz hallgatni a koncertedet.
2016. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát nem udom,nálam barátomnál ez kizáró ok lenne!Nem normális szerintem! De nem értem a kérdést"Ha majd lesz barátom, és összeköltözünk" miért tervezel előre?Vagy legelején megmondod a csávónak h ez és ez van? És akkor nem fogsz 1 ágyba aludni soha a pasiddal?Nem alszotok egymásnál? Vagy hogy képzelted? Nem tudom,én is forgolodok becsületesen,kiis terülök barátom kijár éjjel kajálni ha kajás,tvt néz mellettem és egy cseppet sem zavar igy is alszom nyugodtan! Minek előre tervezned?
2016. dec. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!