Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy igazi sportolonak aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazi sportolonak aki versenyszeruen gyur lehet szep arcu, de ducibb baratnoje?

Figyelt kérdés
"Hajt" ram egy ilyen ferfi. Beszelgetunk telefongatunk. Eletvitelszeruen edz, felisten teste van. Latott kepet az arcomrol. Illetve olyan kepet amin fekete ruhaban vagyok magassarkuban. Tehat a fenykepem osszesegeben csal a javamra egy picit. Nem azt mondom, hogy nem ugy nezek ki, de a vonalaimon finomitott. Lehetseges, hogy egy atom jo pasi lealljon egy hozza kepest teljesen atlagos lannyal? Felek. Nem szeretnek csalodni.

2016. dec. 15. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben többen is.

Ami az én fejemben volt az az,hogy a némi nemű felesleg alatt is megláttam a lehetőséget,a formálhatóságot,a remek arányokat,amiket az egészségtelen és lusta életmód sem tudott eltüntetni.

Vagyis ha komolyra fordul a dolog,akkor "térítésre" mindenképpen számíthatsz.

Volt olyan,hogy az adott lány ezt mindenestül a legkisebb megismerés nélkül elutasította,ami kiábrándított,mert arra gondoltam,hogy ha lennének gyerekeink ez a nő cukorbeteget nevelne belőlük.

És volt olyan aki érdeklődve fogadta az életem az edzést,az étrendet.

Megértette,hogy miért fontos az ember egészsége,hogy csak egy életünk van amit tisztelni kell,és ő ha nem is teljes mértékben,de átvette az én életvitelemet,ő a feleségem.

2016. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy testépítő ismerősöm, aki konkrétan a duckó csajokat kergeti. Imádja őket. Pedig ment már utána nem egy fitness modell, meg plázacica, de neki sose kellettek. Tény, hogy ezek a lányok is edzettek, de max kicsit arányosodtak, és nem fogyasztotta le őket. Szóval igen, van példa erre is. 23/F
2016. dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Roger Federernek nincs túl szép neje,pedig ő is sportoló.Igaz,nem gyúr. Nekem is ilyen pasim van,csak ő nem magyar,szóval nem kizárt.
2016. dec. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos kizárt lett. azóta együtt van egy csajjal aki eddz, szilikon cici, szilikon száj.. :/ mind1 annyi baj legyen...
2017. júl. 30. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!