Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális dolog az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog az, ha 1,5 év után a barátod nem köszönt fel a szülinapodon?

Figyelt kérdés
Most volt a szülinapom, amit úgy volt, hogy este a barátommal fogok tölteni. De úgy alakult, hogy egyedül töltöttem, mert nem érezte jól magát (mivel iszonyat másnapos volt....) Ezek után vártam, hogy legalább felhívjon és felköszöntsön, de azt ugyan várhattam. Másnap találkoztunk és órákon át vártam, hogy na, majd most talán kinyögi, hogy boldog szülinapot és legalább egy rohadt csokit odanyom vagy valamit, de nem történt meg. Ezek után, talán érthető okokból, eléggé csalódott voltam, főleg, hogy én megadtam a módját az ő szülinapjának....tortát csináltam, pénzt és időd nem sajnálva egy elég klassz ajándékot hoztam össze neki. És cserébe én a nagy büdös semmit érdemlem? Nincsenek magas elvárásaim, na dehogy egy boldogszülinapotot se tudott kinyögni, az igazán kiverte a biztosítékot. (A tavalyi se volt semmi, de nem hittem volna, hogy überelni tudja… és de.) Közöltem vele is, hogy ez mennyire rosszul esett és de hát ő mondta. Megírta chaten? Jézusom… Ennyi együtt töltött idő után, azt hittem ennél azért többet érdemlek. Ajándékot persze azóta se kaptam és nem is fogok, de van egy érzésem, hogy többet ő se tőlem… :’D

2016. dec. 16. 03:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
A pasik ilyenek, ne rágódj rajta.
2016. dec. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Teljesen normális, mi pasik ilyen bunkók vagyunk!
2016. dec. 16. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se lenne normális, főleg úgy, hogy utólag sincs benne annyi, hogy egy puszit odanyomjon, meg felköszöntsön. Ha esetleg elfelejtette...

De ő nem felejtette el, elvégre felköszöntött cseten. Ez de szánalmas! Engem tudod, ki köszönt így fel? Külföldön élő haverok, meg távoli ismerősök, akikkel két éve nem futottam össze.


Jó nagy bunkó a pasid, meg kell hagyni. Hamar rájött, hogy kifogott halat nem kell etetni.

2016. dec. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy egyáltalán együtt vele, hogyha ennyire semmibe vesz?
2016. dec. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, dehogyis normális! Még az esetleg megérthető, ha nagyon sz.rul érezte magát aznap, hogy nem jutott eszébe, de hogy másnap sem, az már szerintem gáz.
2016. dec. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
"A tavalyi se volt semmi, de nem hittem volna, hogy überelni tudja… és de." - en igazabol ezert nem tudlak sajnalni, mert sajat magadat irritalod egy ilyen hapekkal, akirol az irasod alapjan nyilvanvalo, hogy egy nem torodom, bulikazo kis hulyegyerek, akirol a kellemes tulajdonsagai mar ezerszer megmutatkoztak, de te megis ott ragadtal vele. Szakitottad, szagoljad. Ha meg mar tavaly is szar volt, ha meg a szulinapod elott is masnapos szarra issza magat, akkor meg nem ertem miert nem valtoztatsz, panaszkodas helyett?
2016. dec. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondja már senki nekem,hogy ez normális! Én, mint férfi, sosem felejteném el a barátnőm születése napját, de még névnapját sem. Nem azt mondom, hogy több tízezer értékben kap ajándékot, de mindenképpen kapna valami apróságot mindig, ha csak egy szép virágot is. Aki fontos a másiknak, az 2 dátumot nem tud megjegyezni? Ugyanmár. Én szégyenlem magam az ilyen "férfiak" miatt.

Kérdező, fel a fejjel. Szerintem nem vagy neki fontos, átértékelném a kapcsolatodat rendesen a helyedben. Finoman fogalmazva is. Az ilyen nem változik úgysem, max. kényszerből köszöntgetne, nem azért, hogy Neked örömet szerezzen. 26F

2016. dec. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Na de, legalább, előző este hülyére itta magát a szülinapod alkalmából.

Nálunk ez úgy működik, megveszi, amit szeretne kapni ajándékba és kezembe nyomja, hogy most van a szülinapom, tessék felköszönteni. Így, soha nem felejtem el.

2016. dec. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szexre tart csak. Eleg ugyesen. Nem erdejled,ugy tunik.
2016. dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szergej55 ***** válasza:
49%
Csak annyit tesz meg, amennyit engedsz neki. És te sokat engedsz.
2016. dec. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!