Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 évesen még nem volt barátnője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy fiúval,minden szépen alakult,bár kissé gátlásoss volt,ajd nagy nehezen bevalotta hogy még soha nem volt barátnője,nem csokolozott és nég szüz.Hogy lehet ez,hisz nem egy bányarém fiú,de 27 évesen(lassan 28) nekem kicsit fura...

2016. dec. 16. 09:43
1 2
 1/18 anonim válasza:
94%
Lehet hogy saját maga miatt nem volt barátnője, nem azért, mert nem lehetett volna :)
2016. dec. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
Legalább hazudott volna.
2016. dec. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Lehet attól félt, hogy ha lenne barátnője, az az interneten beszélgetne róla idegenekkel.
2016. dec. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
72%

Szerintem simán van ilyen, meglepő de nem feltétlenül rossz, ha otthonülős mint én akkor nem is nagyon találkozik nőkkel. Igy azért nehéz becsajozni....

De nekem is összejött ☺ bár hamarabb....

2016. dec. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Szergej55 ***** válasza:
69%
Na és? Elképzelhető.
2016. dec. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

A kérdésedben ott van a válasz, gátlásos... Tehát a spontán leszólítás kizárva nála... Ti megismerkedésetekről nem tudunk, vagy internet ahol könnyebb, vagy egy barát által, most nem akarok tippelgetni tovább.


Jobb később mint soha, attól még lehet aranyból a szíve, teljesen normális

F

2016. dec. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Na látjátok, ezért nem kell soha egyetlen nőnek sem bevallani, ha még nem volt barátnőtök, vagy szexuális kapcsolatotok. MERT EZ NEKIK KICSIT FURA!


Kamuzni, kamuzni, kamuzni!

2016. dec. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

#7

Gondolom nem akarta, hogy bénának gondolja az első csók után, vagy az első szex után, emiatt is volt őszinte.

Meg valaki alapjáraton az. Én is bevallottam, és 3 hónap híján 24 voltam amikor legelőször barátnőm lett.

2016. dec. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

Ez kb. hasonló ami velem történt. Csak a srác 30 éves és nem volt még barátnője. Több társkeresős oldalon is fent van már évek óta.

Én is gátlásos voltam régen, sőt csúnyának is gondoltam magam, de mégis lett párkapcsolatom.

Szerintem azért beteges, hogy valaki ennyire ne merjen leszólítani valakit, gátlás ide vagy oda.

Az a baj az ilyen csávókkal, hogy legtöbbjüknek csak a neten van szája.

2016. dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
de közben láttom,láttam hogy símán elbeszélget a nőkkel
2016. dec. 16. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!