Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves meleg párok, tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves meleg párok, tudnátok ajánlani olyan helyet, ahová előre látható atrocitás nélkül el mernétek menni párotokkal nyaralni? Vagy egy kis lazulós hétvégére?

Figyelt kérdés
Egyikünkről sem mondaná meg senki talán hogy saját nemünkhöz vonzódunk, de a helyzet (az hogy ketten egy szobában ... még akkor is ha külön ágyat kérünk) szerintem túl egyértelmű. Mit tapasztaltatok eddig ebben a témában akár a szolgáltatást nézve, akár az ott nyaraló turistákat? Merre érdemes menni?

2016. dec. 16. 11:19
 1/6 anonim válasza:
100%

Évek óta járunk nyaralni a legkülönfélébb helyekre, mindig franciaágyas szobába és még soha sem ért atrocitás.


Pl Ausztriába nyugodtan mehettek.

2016. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Belföldi viszonylatban is?
2016. dec. 16. 12:44
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem hogy várják el a melegek,hogy fogadják el őket,ha így titkolóztok meg bújkáltok kb. Béreljetek egy szobát franciággyal és kész.Ha a recepciós beszól,akkor meg jelenteni a főnökénél.

Nyilván nyugatra inkább toleránsak az emberek, de itthon sem homofób mindenki ..

2016. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Itthon sem volt még problémánk.


Olyan akadt, hogy a recepciós látva hogy két férfi érkezik azt hitte ők rontották el a franciaágyas szobát és ki akarta cserélni :) de amikor mondtuk, hogy nem kell cserélni, pont így jó, akkor elpirult kicsit, de továbbra is nagyon kedves volt :)

Lehet csak szerencsések vagyunk, de minket tényleg nem ért még semmi atrocitás nyaralás közben.

2016. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Balatonon is láttam már meleg társaságot, ott ők többen nyaraltak együtt, holland banda volt, simán smároktak meg összebújtak. Én dolgoztam ott, egyszer sem láttam, hogy valaki bántotta volna őket vagy egyszer is beszólt volna. 1megjegyzést hallottam a hátuk mögött hogy nah, az északi parton is van homokos part, nem kell ezért Siófokra menni.
2016. dec. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Heteró nő vagyok és nekem nagyon szimpatikus, hogy diszkréten intézitek a magánügyeteket, de az a véleményem, hogy bármelyik szállodába elmehettek, nem lesz részetek atrocitásban.

Higgyétek el, azok személyzete látott már ennél nagyobb csodákat is, nekik ez mindennapos dolog, nem lesz számukra megrázó, még csak különösebben érdekes sem.

A turisták?

Általában mindenki magával van elfoglalva, nem fognak tippelgetni, hogy ti testvérek, rokonok, barátok, vagy szeretők vagytok.

Menjetek és érezzétek jól magatokat!:)

(Ja és kérjetek nyugodtan franciaágyast, ha nektek az felel meg!)

2017. jún. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!