Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánnyok/nők! Ha megszólít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánnyok/nők! Ha megszólít egy helyes egyenruhás férfi és azt mondja "szia, határvadász vagyok most jöttem a határról, ezért vagyok egyenruhában, randiznál velem? " Akkor egyből randiznál a sráccal? Jobb benyomás lenne róla hogy milyen jó férfi?

Figyelt kérdés

2016. dec. 16. 11:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Basszus, te tényleg azt hiszed, hogy minden csaj ennyire kétbites?!


Igen, rögtön térdig fogok nedvesedni a határőr egyenruhától, főleg ha tudom, hogy kínjukban már a közmunkásokat képzik át...


Menjél már! Nem hiszem el, hogy már ilyen korán kicsengettek, bezzeg mi anno kettőig voltunk a suliban! Aztán csodálkozunk, miért van ilyen sok buta fiatal, aki csak határvadásznak jó...

2016. dec. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon gáz....:D
2016. dec. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

Nálam kizáró ok lenne. Nem vonzódom - sosem vonzódtam - olyanokhoz, akik valamilyen agresszivitásra, uralkodásra hajazó szakmát űznek (rendőr, biztonsági őr, katona, stb.).

A külsőségek közül egyetlen dologgal lehetne levenni a lábamról: ha valaki a Nobel-díjat a hóna alatt szorongatva próbálna leszólítani. :)

2016. dec. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Inkább rosszabb. Csatlakozom az előzőhöz.
2016. dec. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Senkivel nem ismerkedek, aki munkásruhában mászkál az utcán, munkaidőn kívül, akár egyenruha van rajta, akár kantáros gatya!

Ennyit a jó benyomásról...

2016. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hol érdekel az engem, hogy ő miért van egyenruhában? Engem ne ezzel akarjon levenni a lábamról, hogy ő hú de menő, mert határvadász. Ki nem sz_rja le?
2016. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%
Inkább szánalmasnak gondolnám, hogy ilyen dumával próbál nőket felszedni
2016. dec. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Költőnő? ***** válasza:
98%

Úristen xd

Megérett a világ a pusztulásra, ha felnőtt kategóriában ilyen kérdéseknek tényleg helye van :DDD

2016. dec. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy is! Ha így leszólítottak volna ilyen "egyszerűen" amikor még nem voltam elkötelezett, akkor menekültem volna az ilyen pasi elől.
2016. dec. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Határvadász :"DDDDD. Valahol itt kezdenek rohogogorcsot kapni.
2016. dec. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!