Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes így fent tartani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így fent tartani egy barátságot?

Figyelt kérdés

A történet lényege, hogy pár hónappal ezelőtt rám írt egy srác interneten. Sokáig beszélgettünk (elhúzódott a személyes találkozó). Nagyon összhangban voltunk. Jó formán együtt keltünk, feküdtünk.

Zavart, hogy csak interneten beszélgetünk, sose említette, hogy beszéljünk telefonon. Így ezt nem is erőltettem. Hisz sokan nem szeretik kiadni a telefon számukat.

Gátlásos, ezért én voltam az első aki felhozta a személyes találkozó ötletét is. Azt mondta amiatt van ez mert az első barátnője megcsalta, ami kb. 10-12 éve volt. Azóta nem volt senkije. A szexről se beszéltünk soha.

Mikor összejött a találkozó nem éreztem iránta vonzalmat, nem volt meg a kémia köztünk. Ezt annak tudtam be, hogy tapasztalatlan nők terén, de szerintem más téren is.

Azt mondtam neki maradjunk barátok. Ő bele ment. Azóta eltelt pár hét. Találkoztunk is azóta egyszer, rám írt facen is, 1 hete azóta semmi. Előtte is volt 1 hét kihagyás. Elmondása szerint mert sok a dolga meg feljárnak hozzá a barátok játszani.


Nem tudom így érdemes -e fent tartani egy barátságot? Neme túl erőltetettnek tűnik ez az egész. Elmondása szerint szeretné ha megmaradnánk barátok mert számítok neki.

De ez már számomra kezdi hitelét veszíteni. Tudom jól más barátaival elég sűrűn beszélget, még skypon is. Rám meg nincs ideje mert a haverokkal játszik...

Nem azt mondom, hogy napi szinten kellene beszélnünk mint előtte csak azért rám is szakíthatna időt mikor nem rég szükségem lett volna rá, mint barát.



Mikor mondtam neki ezt a barátság dolgot, megemlítettem neki, hogy én úgy látom baráti kapcsolatokra van berendeződve, nem tud a nőkel bánni. Erre rám förmedt, hogy akkor maradjon egyedül, mint eddig?! Mikor ő kérdezte, hogy mi volt azaz ok amiért nem úgy álltam hozzá, mint, ahogy a neten ő elgondolta.

Évek óta fent van több társkeresőn is, kb. a 6 évvel ezelőtt képével és ennyi.



2016. dec. 16. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már odaveszett
2016. dec. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ennek így semmi értelme.

Ő világos, hogy nem barátként tekint rád, te meg nem akarsz tőle semmit, csak nem akartad barátként megbántani.

Pont azért tojik már a fejedre, mert többet remélt, de úgyse lesz belőle semmi, úgyhogy nem kapar tovább.

Egy idő után azt veszed észre, hogy már csak te írsz rá, aztán azt, hogy eltűnt az éterben.

2016. dec. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme ennek a szenvedésnek, szerintem. Ő játszik, nem akar közeledni mert megcsalta egy lány X éve (wtf? nem tud amúgy tovább lépni) szóval így semmi értelme....
2016. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elnézést pontosítok. A 2. találkozó után is is mondta, hogy nem érzi azt az elsöprő érzést, mint amit várt.

Eddig mindig én írtam rá, de a második találkozó után már ő.

2016. dec. 16. 12:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon sok jelentősége van,hogy ellenkező nemű barát/barátnő kapcsolat legyen.

Nagyon sok dolgot lehet tanulni egymástól,és egyben egy új világ szemlélése is sokat lendít az ember személyiségén.

Természetesen értelmes,vidám beszélgetések keretében.

2016. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennek így nincs értelme.
2016. dec. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!