Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki nagyon tetszik nekem. Azt mondja én vagyok a legjobb lánybarátja. Tegnap is találkoztunk. Bele feküdt az ölembe meg mindig próbált megérinteni. Lehet én értettem félre. De akkor most tetszem neki?

Figyelt kérdés
Meg az a baj hogy elég sok lány rajongója van. vipen is komikban elhülyéskednek..de végülis komoly témákról nem tud velük elbeszélgetni( ezt mondta) akkor most rám csak barátként néz? lehet ebből még valami?
2010. máj. 2. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg van az esélye, hogy részéről már több van köztetek, mint barátság. Ha ez téged zavar, akkor beszélj vele, ha meg nem zavar, akkor egyszerűen ne agyalj ezen...


20F

2010. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Éppen ezt szeretném hogy ne csak egy barát legyek neki..:)
2010. máj. 2. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben pedig nem hiszem, hogy kell csinálnod bármit, mert Ő már úgy tűnik elindult a továbblépés útján.


Esetleg, ha gyorsítani akarsz a dolgon, akkor egyszerűen csináld azt, amit Ő is és ezzel megkapja a megfelelő bíztatást.

2010. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy nem lesz semmi..Éppen most írt le msn-en...:(
2010. máj. 2. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!