Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti féltékenyek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti féltékenyek lennétek vagy?

Figyelt kérdés

A barátnőd fürödni ment és a telefonját az asztalon feloldva hagyta véletlenül. Te pedig láttad, hogy valaki hívja, egy Férfi akinek a neve nem volt ismerős. Aztán a következő pillanatban egy smse érkezik a párotoknak és látod, hogy azt írta neki a fiú, hogy "hiányzol majd még dumálunk".


Ti mitcsinálnátok ilyenkor? Ha ott lenne a párotok telefonja és lehetőségetek lenne kutakodni.


Vagy nemfoglalkoznátok ezzel?


Számonkérnétek ilyenért a párotokat?



2016. dec. 17. 22:46
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
jah és lány vagyok, várom a válaszokat.
2016. dec. 17. 22:47
 2/52 anonim ***** válasza:
ez ott dőlne el akkor, bármit el tudok képzelni.
2016. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
47%
Én nem kutakodnék bele a telefonba, de az biztos hogy érdeklődnék a srác után hogy mégis ki a fene ez? Először a barátnőmet kérdezném meg hogy mi a helyzet és ha nem tisztázódik a helyzet akkor más úton járnék utána a dolognak.
2016. dec. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
Elárulnád akkor, hogy ki volt ez a férfi?
2016. dec. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kutatnék a telefonjában, az elvi kérdés. Aki arra hivatkozva visszaél a bizalommal, hogy esetleg a másik már megtette ugyanazt vele, az semmivel sem jobb a másiknál.


Megmondanám neki h keresték és véletlenül láttam a közvetlenül utána érkezett sms-t. Aztán megnézném, mi a hozzáfűznivalója és annak fényében döntenék.

2016. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:

Na várj, most akkor te vagy a lány, aki elment fürdeni, és a párja meglátta azt az sms-t? Ki az a pasi valójában, aki írt neked? Mert ha tényleg megcsalod, akkor ne akadj ki azon, ha féltékenykedik. :D

Amúgy, én ebben a helyzetben először a páromat kérdezném meg, aztán az adott válasz és reakció alapján dönteném el a továbbiakat. De azért ott motoszkálna a fejemben, hogy mi van, ha megcsal vagy legalábbis közelebbi viszonyban van mással, mert azért olyat, hogy "hiányzol" nem írunk bárkinek...

2016. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Az adott válasz mi volt? "Egy kedves barátom volt, remélem nem nyúlkáltál a telefonomban" mind ezt rákvörös fejjel és dadogva. Mivel zavaromban mindig dadogni kezdek.
2016. dec. 17. 23:08
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóképpen jártam idén a volt barátnőmmel. Láttam a hívást a telefonján, ráadásul följött egy kép amin egy csókával együtt vannak lefényképezve. Nocsak, gondoltam! Sosem szoktam más telefonját nézegetni, de ekkor megnéztem, és az sms-ek között is érdekes üzenetváltásokat találtam, amiből egyértelműen kiderült hogy van köztük valami, lehet hogy csak egymás fűzése, de ki tudja. Semmi féltékenység nem volt bennem (soha nincs), egyszerűen érdekelt hogy milyen mértékben vagyok palira véve. Semmit sem kértem számon, egyszerűen szóltam a barátnőmnek hogy kezdjen csomagolni. El is költözött néhány nap múlva, addig esküdözött hogy nincs köztük semmi, de ekkor már késő volt. Ha legközelebb ilyenbe futnék bele, ugyanígy tennék. Én abszolút megbízom az aktuális páromban, de csak egyszer lehet átvágni...
2016. dec. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Ja és igen állítólag aki azt írja, hogy "hiányzol" ott több áll a háttérben. Szerinte legalábbis... és természetesen zavarta az is, hogy nem beszéltem még erről a "kedves barátomról". És lehet furcsán jött le neki ez az egész, de nagyon zavarba hozott. Szóval nem is tudtam sok mindent mondani utána. Csak álltam ott mint egy hülye gyerek. Pedig a lelkiismeretem tiszta. De ő meg vasvilla szemeket meresztetett rám és gombócot éreztem a torkomban. 😖
2016. dec. 17. 23:13
 10/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt csak úgy tisztázhattad volna, ha megmutatod neki, az eddigi kommunikációt az illetővel. szerintem is ritka, hogy valaki azt mondja egy barátjának, hogy hiányzol.
2016. dec. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!