Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonnégy év korkülönbség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonnégy év korkülönbség? Vélemény?

Figyelt kérdés
Huszonév közepén járok szval nem vagyok már tini.
2016. dec. 18. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem semmi gond sincs ezzel. Pont annyi esélyed van elválni vagy együtt maradni vele, mint egy korodbelivel. Azt mindenki maga el tudja dönteni, hogy mi a jó neki.
2016. dec. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
En a magam neveben beszelek termeszetesen, de en nem ajanlanam. Gyakorlatban egyszeruen tul sok buktatoja van a szexualis elettol kezdve a gyermekvallalason at stbstb.
2016. dec. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Most vagy apa, vagy anyakomplexusod van, attól függ nyilván, hogy milyen nemű vagy.


Egyébként meg a ti életetek, azt csináltok, amit akartok, a ti magánéletetek, senkinek semmi köze, ehhez nem kell kérdést ide kiírni.


Ha azt írom, hogy szakíts, mert nincs értelme, mert problémák lesznek a későbbiekben, akkor szakítasz?

Kétlem, na, erről ennyit! :)

2016. dec. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Akkor az én szerelmem jövőre fog születni :O 23/F
2016. dec. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudhatod, hogy működne-e, mi hiába írunk bármit.

Én nem tudnék elképzelni egy ilyen kapcsolatot, főleg ha belegondolok, hogy anyám és köztem 20 év korkülönbség van, szóval egy anyumnál is idősebb nővel járnék. :D

22/F

2016. dec. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézz körül mennyire kevés jó kapcsolat van. Szóval, ha te úgy érzed találtál valamit, ami jobb lesz, akkor dönts és aztán bánd meg vagy ne bánd meg. Nincs ezekre szabály. De nyilván egy csomó szempontból nehéz lenne. Szerintem ilyen esetben talán az segíthet, hogy látsz e ott valami olyan emberi dolgokat, ami adhat neked a kapcsolattól függetlenül. Sőt ez durva lesz, de itt a pénz is számíthat.


Az biztos, hogy ezt akkor lehet csinálni, ha egyikőtök sem egy gyáva valaki. Különben sok kellemetlen helyzet lehet.


De ha meg szerelmes vagy, akkor tök mindegy mik az ész érvek. Annyira ritkán szerelmes az ember, hogy akkor meg menj bele és verd a fejed a falba.

2016. dec. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Köztem és a párom között 20év van. Barátságból lett szerelem. Ô volt a bátrabb és a bevállalósabb. Rokonok, barátok elfogadták. Ha nektek jó, akkor NE foglalkozz senkivel. Legtöbbször ugyis AZ dumál akinek men kéne.
2018. dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!