Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a távkapcsolatró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a távkapcsolatról? Működőképes?

Figyelt kérdés
Ha már az ismerkedés is távkapcsolattal kezdődik, én nem látok rá sok esélyt, hogy komolyra forduljon. Tapasztalatból írom.
2016. dec. 18. 07:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Távkapcsolattal kezdődött a legutóbbi kapcsolatom. Egy év szenvedtetés volt, mert majdnem minden hétvégén utaztam. Nemrég lett vége, mert a karrierünk miatt nem tudunk később sem 1 helyre költözni. Én nem ajánlom.


28F

2016. dec. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

A páromat neten ismertem meg, 200 km-es a táv kettőnk között. Jövő márciusban leszünk 4 évesek. Áprilisban pedig összeköltözünk. Minden héten a két város között félúton talizunk, ha jó akkor egymásnál.

Ő 32F, én 26N


Minden csak tőletek függ, máson nem. DE, mivel te már így kijelentetted, hogy "én nem látok rá sok esélyt, hogy komolyra forduljon" akkor AZONNAL FELEJTSD IS EL! Csak időpocsékolás lenne!

Te már eldöntötted, hogy nem akarsz távkapcsolatot, akkor kérdem én, minek tetted fel a kérdést? Hisz te már meghoztál egy döntést!!!

2016. dec. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Netes ismeretseg,1ev tavkapcs utan osszekoltoztunk.Azota eltelt egy ujabb ev egyutt,nagyon jol mukodik,koszonjuk:) Szerelem,bizalom es kozos jovokep a lenyeg.
2016. dec. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kettő távkapcsolatom volt, egyik sem működött hosszútávon.Nem mennék bele újra.

Azért azt megjegyezném, függ a két ember hozzáállásától is mennyire működőképes.Esetemben nem csak a km-rek voltak a fő probléma....

2016. dec. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezt mar sok ilyen kerdesnel leirtam, de tapasztalatom alapjan (mas orszag, tobb ezer kilometer) egy tavkapcsolat akkor mukodokepes, ha van penzetek es idotok (valamint egyikotok sem feltekeny, egymas seggeben levo fajta). Nekunk masfel eve mukodik tok jol, sokkal tobb kozos elmenyunk van, mint azzal a baratommal, aki 20 percre elt tolem.
2016. dec. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én alapvetően rendszeresen vágyom a másik közelségére, és jelen esetben a 3 hét nekem sok volt, úgy, hogy így kezdődött minden. De már én sem kezdenék távkapcsolatba az biztos, mert különben a chatelgetés eléggé személytelen, és nem tudja megismerni egymást a két fél.
2016. dec. 18. 09:09
 7/13 anonim ***** válasza:

A ket fel hozzaallasatol függ. Akkor biztos mukodik, ha mindketten meg tudnak egyezni abban, hogy pl csak hetvégente találkozzanak es ez eleg nekik. Tehat, h kb ugyanolyan igénnyel rendelkezzenek ezen a teren. Ha mar ez nem stimmel, egyik félnek nagyobb igénye van a testi kontaktra ( nem feltétlen a szex), akkor sztem esélytelen.

Meg persze a bizalom, külön töltött időkben. Megbízni a másikban, h nem megy felre egy esendobb pillanatban, v alapból nem tart e fennt a közelében egy masik kapcsot.

Szoval necces, de nem lehetetlen.

2016. dec. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

A távkapcsolat sok embernek más távokat takar. Nekem két távkapcsolatom volt anno, egyik se működött. Az elsőben 300 km volt köztünk, heti-kétheti rendszerességgel találkoztunk de 4 hónap után befuccsolt mert mindketten érezni kezdtük, hogy jónak jó, de nem elég. Elmúlt az eleinte érzett izgatottság, a hiányérzet, a vágy.

A második távkapcsolatomban 2000 km volt kettőnk közt, ebből következtetni lehet, hogy nem ebben az országban élt. Havonta találkoztunk 4-5 napra, egyszer én mentem egyszer ő jött de szinte ismétlődött az előző helyzet. Akartuk csinálni mindketten de éreztük, hogy ez hosszútávon nem fog semmi jót hozni. Békében elváltunk, nekem 3 hónapja van kapcsolatom, egy városban lakunk és most jöttem rá, hogy én soha többet nem akarok távkapcsolatot. Van akinek megy, én azok közé tartozom akik ha nem naponta, akkor maximum kétnaponta igénylik a szexet és a párjuk közelségét, azt a megnyugtató érzést, hogy tudom, bármikor itt van nekem és láthatom, a korlátozatlan időnket együtt.

Személyfüggő, én is ismerek olyanokat, akiknek sok ideig jól ment / megy, nekem nem sikerült.

20N

2016. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Működhet...csak akarni kell!!!!!
2016. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1000 km, lassan egy éve ismerjük egymást, és kb. négy hónapja járunk.

Hol én, hol ő utazik egy hétre, de nemsoká költözöm ki hozzá.

Néha nagyon nehéz, borzasztó a hiánya, de minden együtt töltött perc maga a csoda, és azért megéri. Plusz mindketten komolyan gondoltuk már az első találkozástól kezdve, így kibírjuk.

2016. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!