Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25+ os Forerver Alone-ok! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+ os Forerver Alone-ok! Mi volt eddig a maxi szint ameddig eljutottatok egy csajnál/pasinál?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is légy szíves!

2016. dec. 18. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

2 komolyabbnak mondható kapcsolatom volt. Az első 4 hónapig tartott, sülve-főve együtt voltunk, naponta találkoztunk, voltak közös programok, csókolózás, smárolás volt, szex nem. A második lánnyal is hasonló volt a helyzet, de távkapcsolat miatt hamarabb vége lett.


25F

2016. dec. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy gyönyörű lánnyal jártam egy ideig, randiztunk, megvolt az első csók, majd találkozgattunk többször, egyszer feljött filmet nézni, de igazából nem filmet nézni jött, így az ágyban kötöttünk ki.


Volt orális szex, először kinyaltam, amit nagyon élvezett, aztán megpróbálta viszonozni, de annyira izgultam, hogy nem tudtam élvezni. Azért a lány megpróbálkozott a szexszel is, de az is kudarcba fulladt. Ennek ellenére a lány nem volt dühös rám, kedves volt, együtt aludtunk, az éjjel egyszer fel is ébredtünk, megujjaztam, amit szintén élvezett, másnap pedig együtt töltöttük még a napot, együtt is fürödtünk, ott is játszottunk egy kicsit. Igyekeztem örömet szerezni neki, így meg főleg, hogy nem jött össze a szex.


Ezután találkoztunk még párszor, de a szexig már nem jutottunk el. Nagyon kedves lány volt, de szexorientált, és nem volt belém szerelmes, így nem passzoltunk össze. Végül én "szakítottam", de amúgy sem volt ez igazi kapcsolat. Viszont legalább jó emlékeket őrzök a lányról.

2016. dec. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Volt már szex is, de ingyen soha. Nem hivatásosra gondolok, hanem olyanokra, akik csak azért voltak velem, hogy fizessek nekik mindent. Olyan nővel még soha nem találkoztam, aki belém tudott volna szeretni, mert undorítóan nézek ki. 31/F
2016. dec. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ránéztem nőkre.

27F

2016. dec. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat!
2016. dec. 18. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!