Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit gondolt a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit gondolt a srác?

Figyelt kérdés

Rámírt egy srác még múlt héten facebookon, hogy látta hogy lájkoltam egy oldalt és most épp futni van a Margitszigeten, ha gondolom csatlakozzak, vagy este mennek kocsmázni, oda is jöhetnék, esetleg ha egyik se akkor kettesben tölthetnénk egy szép estét. És megadta teljesen ismeretlenül a számát mellé.


Nem is értem mit gondot, hogy teljesen ismeretlenül ilyneket ír... Ki van rakva facebookon, hogy lassan 2 éve párkapcsolatban élek, a profilképemen smink nélkül vagyok egy egyáltalán nem kihívó ruhában, nem is értem miből gondolta, hogy vevő lennék erre. És nem értem miért adta meg a számát ismeretlenül... Simán lehet, hogy más lány még jobban kiakad mint én és jól megvicceli telefonon át vagy bármi.


2016. dec. 18. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Hu, azert ennyire kiakadni nem kell.. nem azt ajanlotta fel, hogy lepippanthatod egy bokorban a Margitszigeten..
2016. dec. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet nem csak rad irt, hanem másnak is elküldött egy ilyen üzenetet. Aztan megnézi, h ki ir vissza neki v ki hívja fel.

Nekem is küldtek mar ilyen üzit, h meg akarna ismerkedni velem, de en nem akadtam ezen igy ki.. Van ilyen, hat na..nem kotelezo valaszolni ra. :)

2016. dec. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a srác biztos hogy nem normális.. ilyen hideg időben kint futni..megfázik,azt te majd àpolhatod..
2016. dec. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bepróbálkozott, valószínűleg meg sem nézte az adatlapod, csak a profilképed. Aztán ctrlc ctrlv elküldte ezt a szöveget még tizenöt másik lánynak
2016. dec. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Írtam neki, hogy van barátom. Azt mondta: az nem baj...
2016. dec. 18. 11:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Felesleges válaszolni az ilyeneknek :)
2016. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!