Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ha a lány akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha a lány akivel együtt vagy mástól ilyen ajándékot kapna?

Figyelt kérdés
A barátnőd egy régi ismijétől szülinapjára ( fiútól ) kap egy nyakláncot amibe bele van gravírozva a nevük. :S Ő pedig ezt hordja is mindennap, mert tetszik neki az ajándék a gesztus hiszen egy haverjától kapta akivel jó a kapcsolatuk, de a fiú olyan mintha a báttya lenne inkább. Ennek ellenére zavarn ha mástól ilyen ajándékot kapna? :o Baj lenne a hordaná? :D

2016. dec. 18. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
En nem orulnek neki egyaltalan.
2016. dec. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem itt nem azzal van a baj, hogy ilyet kapott hanem az, hogy hordja is!

Én lányként, ha ilyen helyzetben lennék, bármennyire is tetszene az az ajándék akkor sem venném fel és nem hordanám soha mert fordított esetben ez nekem is borzalmasan rosszul esne.

2016. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nagyon nem tetszene.
2016. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hű, ez nagyon kényes. De én nem hordanám
2016. dec. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, zavarna, hiszen ez egy meglehetősen személyes ajándék. Ha a haverjától kap csokit, vagy valami apróságot azért nyilván nem szólnék semmit.


Hiába jó a kapcsolatuk, akkor sem.

2016. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki, egyértelműen zavarna.
2016. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!