Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik évekig, vagy akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik évekig, vagy akár életen át tartó hűség egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk még és 1 éve vagyunk együtt.

Csak kíváncsiságból teszem fel a kérdést, bízom a páromban, viszont tudom hogy ha megcsalna, nem mondaná el egyből (ahogy más fontosat se mondott, mert tudta hogy kiakadok rajta). Bennem meg már megfordult hogy milyen lenne mással (egymásnak vagyunk az elsők), néha eszembe jut hogy ki szeretném próbálni, de nem tudnék utána a suemébe nézni és a kapcsolatomat nem cserélném el egyetlen éjszakáért, mert a barátom fontos nekem.

19/l


2016. dec. 18. 12:37
 1/8 RRR ***** válasza:
63%

ja

mint a fehér holló

2016. dec. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legendákat már hallottam róla. De a tietek nem az, és neked jó darabig nem is lesz ilyen.
2016. dec. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
77%
Letezik. De mivel mar a gondolatodvan bemaszott ez a kivancsisag igy a tietek nem fog sokaig tartani. Gondolom mar a jelolt is megvan akivel szivesen kiprobalnad. Hmmm. Itt a gond mikor nem elik ki magukat a fiatalok. :)
2016. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mi 3 eve vagyunk egyutt a baratnommel es soha nem csaltuk meg egymast.Neha nem konnyu, de fel kell tenned magadnak a kerdest, hogy megeri e.
2016. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Létezik, Anyukám 14 éves volt, Apukám 17 éves volt amikor összejöttek egy házibuliban. 25 éve házasok és 30 éve vannak együtt jóban -rosszban ;) 22 L
2016. dec. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Létezik. A volt osztálytársam az egyik buliban összejött egy csajjal és útban hazafelé kicsúsztak (fagy volt) és telibekaptak egy fát. Együtt haltak meg és nem csalták meg egymást.
2016. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Ez jellem kérdése.

Nekem is a párom az első, ( ő már kiélte magát előttem).

5 éve vagyunk együtt, komolyan tervezünk egymással.

De hazudnék, ha azt mondanám, nekem olykor nem jönnek elő ilyen gondolatok, kíváncsiság, és hogy idővel ha házasság stb lesz, nem bánom-e meg később stb.

Megcsalni viszont nem szeretném semmiképp. Ha nem hagy nyugodni az a kis hang, akkor őszinte leszek vele, és vagy kitaláljuk mi legyen, vagy rosszabb esetben szakítás lesz ( bár ezt el sem tudom képzelni jelenleg, 5 év az nem kevés idő.)

2016. dec. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25/N voltam
2016. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!