Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van az emberekkel? Ráírtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van az emberekkel? Ráírtam egy lányra (távoli ismerős) facebookon, hogy "Szia, mi a helyzet? :-) " Erre letiltott!

Figyelt kérdés
Én vagyok ennyire értéktelen személy, hogy dobnak a kukába, vagy az emberek nagy része van megkattanva mostanában? Mi lehet ez?
2016. dec. 21. 12:47
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
57%

Velem senki nem csinált semmit. Te miért írtál a lányra?


(Még jó, hogy egy nő nem nyomulásból ír. Nem arról szól ez az egész kategória, hogy a pasik mindent meg akarnak dugni, nincs barátság... arra meg még mindig nem válaszoltál, hogy csinos-e a lány, akinek írtál.)

2016. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
72%

Ha alig ismert ember így ír, én is letiltom, de ha nem is, biztos, hogy nem válaszolok.

Ennél fantáziátlanabb kérdés nincs, és tipikusan az a fajta, amit valószínűleg tucatjával küld az illető mindenkinek próba cseresznye alapon.


Amúgy meg milyen helyzet? A világgazdasági? Szerinted erre a kérdésre lehet normálisan válaszolni? Nem lehet, csak odaböfögni valamit.

2016. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Akkor böfögj oda.
2016. dec. 22. 14:44
 44/47 anonim ***** válasza:
39%
Csinos a lány, akinek írtál?
2016. dec. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDD
2016. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

A face nem társ, vagy szexpartner kereső, de azért olvasgasd ezt is:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Hát ha így írsz rá a nagy semmiből egy távoli ismerősnek, akkor ne csodalkozz.
2021. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!