Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy mindössze ezért akarnak a nők 30 éves koruk előtt megállapodni?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy azért, mert ők hamarabb érnek, hamarabb alkalmasak családalapításra, de én valójában úgy érzem, hogy inkább azért siettetik ezt, mert - a férfiakkal ellentétben - a nők 25 éves kor felett a korral nem nemesednek, hanem éppen ellenkezőleg, és ezt ők is tudják, hogy el fog járni a kor felettük, és csak ezért kezdik komolyabban venni a dolgokat, nem pedig azért, mert tényleg érettebben gondolkodnak.

Szóval gyorsan akarnak fogni maguk mellé valakit amíg szépek és fiatalok, akivel megállapodhatnak, mert 30 év felett a velük egykorú vagy idősebb férfiak inkább a fiatalabb nőket részesítik előnyben, ezért nem biztos, hogy tudnának idősebbként annyira jó pasit megfogni, mint fiatalabbként.


Tehát korábban érnek, vagy az én megérzésem a helyes inkább?



2016. dec. 24. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Te biztos egy fel nem fedezett géniusz vagy...
2016. dec. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Idióta vagy.

A nők belegondolnak, hogy ha 35-40 évesen szülnek, akkor ha a gyerek 18 évesen megy egyetemre, akkor ők már jócskán 50-en felül lesznek. Az már nem ugyanaz, mint hogy huszonévesen vagy harmincévesen a gyerek után rohangálni.

2016. dec. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Jah és arról ne is beszéljünk, hogy a genetikai betegségek kockázata a kor előrehaladtával exponenciálisan nő.
2016. dec. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Te melyik világban élsz? Szerintem mindegyikünk ismer olyan 40 körüli anyukát, aki azonnal beindítja a vérkeringést, ahogy ránézel, és legszívesebben sikításig dugnád. 30-as csinos, nőies, magukra igényes nőkkel meg Dunát lehetne rekeszteni, legalábbis itt Pesten sokat szoktam látni.
2016. dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2-es lényegében azt mondtad, amit én, csak a szüléssel példálózva.


Tehát nem érettebben gondolkodnak, nem is biztos, hogy szeretnének még megállapodni, csak eszükbe jut, hogy a kor véges és el fog járni felettük, ezért döntenek úgy, hogy mégis meg kéne állapodni.

2016. dec. 24. 12:36
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem rosszul látod a dolgokat, kezdve azzal, hogy ez házassághoz is két ember kell, meg a gyerekvállaláshoz is.


Én 20 évesen ismertem meg a férjemet, két év után házasodtunk, rá egy évre jött az első gyerek. Most akkor "jártunk" volna még 10 évig, céltalanul lézengve, mert mit szólnak a zemberek, hogy korán megállapodtunk?


Szóval én úgy látom, hogy mivel az emberek nemi érése már 14 évesen elkezdődik, és a többség 20-25 éves kora között valóban beérik arra, hogy tartós kapcsolatban legyen, ezért a legtöbben 30 alatt házasodnak.


És azokkal van némi aprócska kis probléma, akik jóval 30 fölött állapodnak csak meg, addig pedig nem volt tartós kapcsolatuk. Valami oka mindig van, hogy ők eddig miért nem találták meg a megfelelő párt, illetve bennük miért nem látott eddig senki megfelelő partnert a családalapításhoz.


Egyébként csak úgy tájékoztatásképpen, ha egy férfinek születik 40 évesen gyereke, akkor bizony ő is 58 éves lesz, mire leérettségizik. Nem csak nők öregednek évente egy évet, bármilyen hihetetlen. ;)

2016. dec. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os, akkor neked jó történeted van. Bennem azért fogalmazódott meg a kérdés, mert gyakran látok olyan nőket, akikből nem nézem ki, hogy alkalmasak megállapodásra, illetve hogy egyáltalán szeretnék ezt, vagypedig azt nem nézem ki, hogy tényleg azzal a férfival akartak volna megállapodni, és ebből csak arra tudok gondolni, hogy csak vészmegoldásként döntöttek így, hogy ne történjen meg az előbb említett 35 évesen szülés, mikorra esetleg találtak volna valaki mást, akivel kialakulhat hosszú tartós kapcsolat.
2016. dec. 24. 12:52
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
56%
Hívjatok agysebészt. Ja, mégse. Nincs mire.
2016. dec. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a nők pont annyira csúnyulnak a korral, mint a férfiak. Pont szegény Carrie Fisher mondta, hogy a férfiaknak meg van engedve az öregedés.


Mert azért nem minden 40-es faszi egy Clooney. Nézz körül.

2016. dec. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nettó ökörség, amit mondasz, de a te dolgod

a kinézettől független, hogy valaki éretten viselkedik, vagy nem, ráadásul a pasik se szépülnek meg 40 felett és nem mindegyiknek lehet csinos fiatal barátnője

2016. dec. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!