Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdődő távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdődő távkapcsolatban képtelen vagyok megnyílni a másiknak. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Egyrészt azért, mert nekem a távkapcsolat nem megy és chatben/skypeon valahogy nem tudok úgy kommunikálni, mint élőben. Ezzel "halálra" van ítélve számomra a párkapcsolat ezen formája, ha lehet így nevezni. Volt egy idősebb nő, akivel azonnal távkapcsolatban kezdtük, de én nem tudtam eléggé megnyílni számára. De ha nem érzem mellettem, akkor hogyan?

2016. dec. 26. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
szakíts :)
2016. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már megtettem. Igaz nem írtam sok részletet. 1 hónapja megtörtént.
2016. dec. 26. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ne erőltesd a távkapcsolatot, ha nem megy neked. Nem az a gondod, hogy a kommunikációs zsákutca lennél, sokkal inkább az lehet, hogy nem áll rá az agyad, lelkületed a távkapcsolatra és ezért blokkolsz le. Próbálj meg közeli, hús-vér emberi kapcsolatokat építeni!
2016. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!