Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két hete nem beszélünk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két hete nem beszélünk egy betűt se és nagyon nem is gondolok rá akkor megérett z 1 éves kapcsolatom szakításra?

Figyelt kérdés
karácsonykor nem akartam illendőségből, és kőszívű sem vagyok

2016. dec. 28. 03:45
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Ha két hete kölcsönösen kakiltok egymás fejére szerinted mi lehet a válasz?

Súgok, benne van a kérdésedben.

2016. dec. 28. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Sokkal nagyobb szemétség valakit karácsony után kidobni. Mint előtte.
2016. dec. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"karácsonykor nem akartam illendőségből, és kőszívű sem vagyok" Mi van? Együtt vagytok elméletileg, és karácsonykor nem is beszéltél vele semmit, pont ilyenkor? Hát ez egyértelmű, hogy te sem akarod folytatni.
2016. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért kellett lepontozni már bocs? Sokkal rosszabb úgy szakítani valakivel, hogy utána. Mert elhiteted magaddal és a körülötted levőkkel is, illetve a barátoddal is, hogy minden rendben van, holott nem.

Sokkal rosszabb ha ünnepek alatt már csak megjátszod magad, mint ha kitennéd előtte. Lehet lesz egy hazug karácsonya, de pont ez a lényeg, hogy hazug, mert az már nem lesz boldog.

2016. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokkal szarabbul esne ha karácsony után tenne ki valaki mint előtte. Nekem nagyon fájna, hogy csinált velem még egy karácsonyt, ahol ő már nem szeretett. Csak játszott az érzéseimmel. Akkor inkább legyen egy boldogtalan karácsonyom, mint egy "hazug" boldog karácsonyom.
2016. dec. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!