Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friss kapcsolat, gyanús dolgok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolat, gyanús dolgok?

Figyelt kérdés
Fel eve vagyok a párommal. Gyakran kap a NAV-tol levelet,ezekbe én sosem olvastam bele. Szep lassan kiderult, hogy neki semmi nincs a neven. A múltkor utalni akart neki valaki, es az én szamlaszamom adtuk meg, mert kiderult, hogy neki nincs... Albérletben lakik, az autója a tesója nevén, es ha lenne egy kis pénze, rogton kölcsönadja valami országos cimborajanak (milliós osszegekrol van szo). Paranoiás vagyok?
2016. dec. 28. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ehhez, ismerni kéne a hátteret. Volt időszak, mikor vigyáztam, hogy egy gombostű ne legyen a nevemen. Az ilyen dolgoknak, okai vannak, kérdés, hogy mi. Bank kártyám is csak akkor volt, ha valamiért nagyon kellett, de pénzmozgásra, soha nem használtam.
2016. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez már nem paranoia, valószínűleg csinált már pár disznóságot életében, milliós összegekkel tartozik a NAV-nak, és azért nincs semmi a nevén, hogy ne tudják tőle lefoglalni.

Azt meg te se hiszed komolyan, hogy milliós összegeket ad szívszerelemből a cimboráinak, a semmiért...

Ez így több, mint gyanús, és nem terveznék vele semmi komolyat. Ha egyszer szó nélkül felszívódik, és te se éred el, akkor elsőként arra gondolj, hogy leültették, a második gondolatod legyen az, hogy ilyen gerinctelen módon szakított.

2016. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az igazsag az, hogy 2 napja elkezdtem kérdezősködni kicsit, es azota nem veszi fel a telefont.
2016. dec. 28. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Igen, vaj van a füle mögött. Ismerek egy ilyen családot, semmi nincs a nevükön, se autó, se ház, se más. Ők 10 millát csaltak el anno valakitől...
2016. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ilyenről ne kérdezz soha, de a neved se add (főleg ne a bankszámlaszámodat). szerintem vége a kapcsolatnak. Én még nem találkoztam olyan emberrel akinek országos cimborái voltak és normális lett volna
2016. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez egy bűnözö,sumák,rosszéletű alak.kuka.
2016. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!