Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm szégyelli előttem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szégyelli előttem a melleit mert hogy kicsik. Hogyan adhatnék neki önbizalmat?

Figyelt kérdés
Amikor mind a ketten meztelenek vagyunk mindig próbálja eltakarni de hiába mondom hogy nekem tökéletesek a mellei és hogy kulonben sem szeretem a nagy melleket nem érdekli :( ötletek?
2016. dec. 28. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Imádatot nyilvánítsd mev, lehetőleg szavak nélkül. Na ha ezt rendszeresen teszed, várj. :)
2016. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ÖNbizalmat senki nem tud adni. Ha nem figyelsz a műsorra, akkor majd abbahagyja, de minél többet bizonygatod, hogy neked a lapos mellkas tetszik, annál többet fog nyígni. Hagyd rá, ha nincs közönség nem lesz előadás sem.
2016. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :)
2016. dec. 28. 14:54
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Az ilyenek nem változnak.
2016. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt talán tényleg kihagyhatod a vigasztalásából, hogy te különben sem szereted a nagy melleket. Ezt leszámítva teljesen jól kezeled a dolgot, többet te már nem tudsz tenni az ügy érdekében, neki kéne megpróbálnia elfogadnia önmagát.
2016. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon kicsi a mellem, és szörnyen hátrányosnak érzem miatta magam, és engem is zavart az exem előtt. DE viszont amikor láttam, hogy nem érdekli a méret akkor nem foglalkoztam vele :) viszont szakítottunk, és ez a félelmem nem múlt el, látva a mai pasikat... >< :( 21L
2016. dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Önbizalmat sehogy, azt az embernek saját magának kell generálnia.


Ne tulajdoníts a dolognak jelentőséget, utána ő sem fog.

2016. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!