Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek "ez" is szemezésne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "ez" is szemezésnek számít?

Figyelt kérdés
A dolog röviden: jött egy új lány a terembe ahol edzek, most láttam őt először, ő is engem...és abban a cirka egy órában ameddig edzettem úgy 8-10x találkozott a tekintetünk. Viszont az a mélyen egymás szemébe nézés nem volt, de időről-időre összeakadt a tekintetünk, ezért nem tudom hova tenni a szituációt.Elég jó megfigyelő vagyok, így láttam, hogy mással nem csinált ilyet. A válaszokat köszönöm.

2017. jan. 3. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak észrevette, hogy figyeled, és ezért nézett rád gyakran! :D


Komolyra fordítva a szót, az alapján, amit írtál, simán lehet. Ha bejön Neked, legközelebb szólítsd meg, veszteni valód nincs! :)

2017. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ő kezdte a "figyelést" :) Pókerezem...úgy tudok figyelni, hogy nem veszed észre, hogy figyellek :D


Komolyra fordítva, ha legközelebb találkozom vele megszólítom...csak a termebe edezni megyek nem csajozni, de ez estben kivételt teszek majd :)

2017. jan. 3. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok sikert!! :)
2017. jan. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!