Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a mondat miért zárja ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a mondat miért zárja ki, hogy más is fontos legyen?

Figyelt kérdés

Szóval ÉN azon a véleményen vagyok, hogy ha van egy harmonikus párkapcsolatod, ami tényleg komolyodik is, összeköltözés, stb tervezgetése folyik már, jól működik, akkor véges határidőn belül a párodnak kellene a legfontosabbnek lennie a számodra.


DE pl múlkor is kiírtam egy kérdést már nem tudom miről, ahol ez is szóba jött, és elkezdték az emberek azt írogatni, hogy miért nem lehet más ember/dolog fontos, ha párunk van?


Na már most, szerintem, ha a párod a legfontosabb neked, ő áll az első helyen, az nem jelenti azt egyáltalán, hogy a barátaid vagy a hobbid ne lehetne fontos számodra.

Egyszerűen csak azt jelenti, hogy a párod ezeknél is fontosabb, és ő a prioritás, ha olyan helyzet adódik. Szerintem, a kapcsolat előrehaldtával és komolyodásával ez lenne a normális.

Elvégre, miért akarnék férjhez menni egy olyan emberhez, akinek a barátai fontosabbak, mint én, pláne gyerekket szülni?


Vagy én látom rosszul? Ha igen, szerintetek miért? Ha egyetértetek a véleményemmel, szerintetek hol van az az időbeli korlát, ahol már aggasztó, ha a párodnak még mindig nem te vagy a legfontosabb?



2017. jan. 4. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én exemnek saját maga a legfontosabb :)
2017. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a lanyom a legfontossabb,utanna sajat magam,aztan mindenki mas.

Azért ne keverjük a dolgokat. Igen,fontos a párom is. De fontos anyam,papámék,tesom,a kutyam es az a keves haverom is. A hobbim is pl.

Tény hogy a gyermekem a legfontossabb. Soha nem rangsorolom hogy ki fontossabb.

Nyilván a jelenlegi párommal tervezek közös életet. De pl miatta se mondanek le arrol hogy legyen kutyam,ráadásul Pitbull. Öszeköltözéskor pl ha kiverné a hisztit hogy mar pedig a kutya nem jön ,vagy nem lesz mégegy ilyen kutyam,az szakító ok lenne,akarmennyire is szeretem. Hal Isten elfogadta ezt a dolgot. Nekem a kutya nem csak haziallat,hanem barát,csaladtam és a hobbim is.

Attol h van párom meg mas is lehet igen fontos,amiröl még az ő kedveről se mondanek le.

N25

2017. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ui;és én se várom el hogy miattam akarmiröl is lemondjon.
2017. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod #2, te sem érted a lényeget. :)


Egyébként leírtam, hogy nem arról van szó, hogy a kedvéért le kellene mondani bármiről is mert hisztizik, hanem "Egyszerűen csak azt jelenti, hogy a párod ezeknél is fontosabb, és ő a prioritás, ha olyan helyzet adódik." - olyan helyzet adódik: ki kell állni a másik mellett, vagy valamilyen konfliktus van, ami miatt válaszút elé érkezel.

Pl.: ha a párod hirtelen allergiás lesz a kutyaszőrre, szakítasz vele, hiába szereted és remek a kapcsolatotok? Tudod, az allergia bármikor kialakulhat, és erről sajnos nem tehet.


A gyereket pedig ne keverjük ide, mert az egy teljesen más dolog, az természetes szintén, hogy amint megszületik, az ő szükségleteit helyezik előtérbe a szülők, én pedig csak és kizárólag a párkapcsolati részre vagyok kíváncsi.

2017. jan. 4. 22:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jo gyogyszerek vannak kutyaszőr alergia ellen is.

Es nem,nem mondok le a kutyamról,azért nem adom pl örökbe. Mindenre van megfelelő megoldas. Melesleg szerencsere ez a veszély nem áll fent,mert neki is van kutyaja és őse mondana le a sajatjarol.

Természetessen kiálnék a párom mellet,ha neki van igaza egy adott dologban pl anyammal szembe. En pl nem hagytam soha beleszolast a maganéletembe és anyam se az a fajta aki barmibe beleszolna.

Én csak azt mondom hogy nyilván nagyon fontos a párom ,de a kutyám is. Csak másmilyen formában. Nem alitok rangsort.

2017. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!