Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után mit gondolhatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit gondolhatnak rólam a párom szülei?

Figyelt kérdés
Még csak pár hónapja vagyunk együtt a barátommal, szüleivel még nem sokszor találkoztam. Úgy tudtuk, sokkal késõbb jönnek haza, én pedig ennek tudatában elengedtem magam és még a szokásosnál is hangosabb voltam. Biztosan hallották. Elsüllyedek szégyenemben. Ráadásul vallásos szülõkrõl van szó. Ti ribinek tartanátok a fiatok barátnõjét egy ilyenért? 21/L

2017. jan. 7. 23:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%

Most komolyan csak annyi a baj, hogy picit hangosan beszéltél????


Szerintem ki fognak tagadni a házból... -.- komolyan!

2017. jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Ja, hogy a lényeg nem a leírásban, hanem a kulcsszavaknál van... 😃


Szerintem inkább örüljenek, hogy nem lett búzi a fiuk, azt csá

2017. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

első, nem beszélt, hanem nyögött:D


hát nemtom, kicsit cink, de pár hónap után gondolom tudták, hogy nem ki nevet a végént játszotok kettesben. szrd le.

2017. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

1-es, szerintem a kérdező nem hangosan beszélt, hanem hangosan szexelt. :D


Amúgy nem hiszem, és ne aggódj!

Minden csoda 3 napig tart.

2017. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Mindegy mennyire vallasosak, ha intelligens, normális emberek, nem kell aggódnod! :)
2017. jan. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Nyilván metszik a szülei, hogy amikor együtt vagytok, nem a The Holy Bible-ből olvastok fel egymásnak.
2017. jan. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Valszeg a fiúkat se a gólya hozta, és ki tudja, anyospajtas mennyire hangos :D
2017. jan. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

Kellemetlen az egyszer biztos. De a szülők is szexelnek és voltak fiatalok...valószínű én (szókimondó vagyok) felhoznám a témát és elnézés kénék, vallás ide vagy oda ők legyintenének vagy egy jót röhögnének szerintem és ennyi.A fiuk okozta a hangoskodásodat.........lehet hogy az apuka még büszke is.......

25/L

2017. jan. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
És legalább a "Bæsszál szét!" mondat volt a hangos?
2017. jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Hát, ez függ attól, hogy mennyire vallásosak. Engem utáltak exem szülei, mert lefeküdtem a fiukkal, és nem vártunk ezzel a házasságig. Nem mintha a srác szűz lett volna, vagy kényszerítettem volna bármire.

Szóval, ha ők is ilyen elvakult keresztények, akkor a szex puszta ténye miatt is utálhatnak. Ha csak néha templomba járnak, de mindemellett normális emberek, akkor nincs ezzel gond, és nem kerítenek ennek nagy feneket.

2017. jan. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!