Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom azt mondta nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta nekem, hogy hiányzik valami az életéböl! Valami kaland így fogalmazot. Mi lehet ami hianyzik?

Figyelt kérdés
Velem lehet a baj? Vagy valaki más kell neki? :/ el bizonytalanottam.
2017. jan. 8. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát... Rendszerint ez a buli, barátnős csavargós pasizgatós kicsapongós dolgok előszele. Hány éves? Ha menni akar majd, hagyd hagy menyjen.
2017. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
lehagytad a d betűt kis csillag mellesleg ha kalandot akartok akkor bújócskázzatok vagy nézzetek egy kis pokémont
2017. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Azt jelenti, hogy rárepülne más csajokra is, de azért lehet, hogy még egy darabig megtartana téged is állandóra.
2017. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

A kaland hiányzik amit szószerint meg is mondott. Hogy ő hogy értette, azt megkérdeztem volna bár van egy olyan érzésem hogy más lányok hajkurászását értette a kaland alatt.

Csak nem értem akkor minek van kapcsolatban, ha unja magát és ő úgy érzi nem élt még eleget.

2017. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem akar mást velem akar lenni és hogy soha senkit nem szeretet így mint engem.távkapcsolatban vagyok már lassan 3 éve. És meg kérdeztem hogy valaki másra vágyik de azt mondta hogy ne is gondoljak ilyenre mert ő engem akar. Akkor szerinttetek mire gondolhat,hogy valami hiányzik az életéböl??
2017. jan. 8. 21:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg kérdeztem hogy hogyan érti de azt mondta hogy igazábòl ő se tudja. Mondta minek mennyen suliba ha ùgy is csak csesztetik az osztálytársai. És hogy unatkozik, nem vagyok ott mellette . Erre meg kérdeztem hogy olyan lányt szeretne aki ott van vele..azt mondta hogy nem.
2017. jan. 8. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Tiszta dedó.

3 év távkapcsolatban, még tanultok, és képtelenek vagytok értelmezni két mondatot. Izgalmas lehet így írásban tartani a kapcsolatot...

Kaland kell neki? Vegyen egy jegyet magának Rómába, csak oda, és egy szál ruhában induljon neki, telefon és pénz nélkül. Lenne izgalomban része bőven...


Szerintem ez az a pont, ahol ezt a rendkívül tartalmas kapcsolatot megette a fene, ahol 3 év után a gyakorin kell megkérdezni, hogy mit jelent egy mondata. Most akkor a te párod, vagy az enyém, hogy nekem kéne jobban tudni?

2017. jan. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!