Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a barátnőm pasijáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátnőm pasijával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Iszonyatos bűntudatom van miatta,nagyon hülye voltam,soha előtte nem csináltam ilyet és nemis fogok többet :(


Nagyjából fél éve történt,be voltam rúgva,persze ez nem mentség...egy gyökér voltam.Nagyon furdal a lelkiismeret,főleg most,hogy szakítottak.Nagyon félek,hogy valahogy megtudja barátnőm,de nem akarom elveszíteni,mindig mindenben számíthattunk egymásra(ezt az egyet kivéve).


Mit kéne tennem? Mondjam el neki,kockára téve a barátságunkat,vagy vigyem magammal a sírba a titkot - viszont meg van az esélye,hogy a sráctól tudja meg.Bár neki sem érdeke,ha ez kitudódik.Ti mit tennétek a helyemben?Nem kérek offolgatást,tudom,hogy rosszat tettem és meg is bántam...

20N



2017. jan. 10. 14:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%
Igaz fagyos a fold,de azert asd el magad hatha sikerul.
2017. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
26%

Én a helyedben elmondanám a barátnőmnek, hogy milyen "gyökér" voltam vele és soha többé nem tudnék a szemébe nézni...hogy ezek után megbocsát-e ő dolga, de legalább őszintén elmondtam neki mindent, ennyit legalább megérdemelne.


Várj, én ilyet soha nem tennék, szánalmas vagy, de nem csak rajtad múlt a pasin is ő sem jobb, hogy veled csalta meg a barátnőjét...


Nekem nem kéne ilyen barátnő ezek után...

2017. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
#1 péntekre enyhülést mond.
2017. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy rosszat tettem,de az "ásd el magad" meg hasonló kommentek nem oldják meg a helyzetet.Főleg,hogy nyilván ti sem vagytok szentek,mindenki hibázott már.


#2 igen,nagyon gondolkozom,hogy hogy mondjam el...annyira bánt ez az egész,a legnagyobb hülye voltam :(

2017. jan. 10. 14:52
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem te magad fogod neki elmondani. Nem most, nem is holnap. De szerintem bő 10 év múlva. Valahogy rá szokott törni az emberre az őszinteség és az egyenesség az idő előrehaladtával és rájössz hogy bizony hibáztál és fel kell vállalni a tetted súlyát.
2017. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

Nézd, felnőtt ember vagy, hibáztál, vállald a tetteid következményeit. Igen, lehet, hogy ez a barátság végét jelenti, de még mindig jobb, mint hazugságban élni. Egyébként szerintem ha épp szakítottak, akkor inkább a pasira fog haragudni jó eséllyel. Főleg, ha ő kezdeményezte a szakítást. Akkor még talán picit hálás is lesz, hogy egy újabb adalékot kap, ami igazolja a szakítás indokoltságát.

De garancia nincs rá... tanúsíts megbánást, kérj tőle bocsánatot, aztán lesz, ami lesz...

2017. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%

Ha akkor nem mondtad el neki, rögtön utána, és még elnézted, hogy fél évig van egy ilyen gyök.érrel, aki csalja, akkor szerintem már nem fontos neki beszámolni róla, amikor szakítottak.

A lelkiismereteddel pedig majd elszámolsz valahogy.

2017. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%

Fél éve? O.o akkor rögtön kellett volna elmondanod, akkor talán megbocsátott volna. De gondolj bele, fél évig mosolyogtál úgy a pofájába, hogy lefeküdtél a pasijával...

Off: egyébként én is voltam részeg, SOHA nem feküdtem le más pasijával, akkor sem ha bejött ès akkor sem ha az illető próbálkozott. Nem lehet a piára fogni.

2017. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,hogy ilyen megértő és hasznos kommenteket írtok!


#5 tényleg nem tudnék együtt élni ezzel a bűntudattal :( Megérdemli,hogy tudjon róla,de ez nagyon nehéz lépés...még várok vele,most úgyis totál maga alatt van szegény,nem teszek rá mégegy lapáttal.Egyébként azért szakítottak,mert a srác csalta őt és hazudozott összevissza(meglepő...).

2017. jan. 10. 15:01
 10/26 anonim ***** válasza:
70%

Barom, amikor az ilyen gusztustalan, gerinctelen, aljas húzásokra azt mondják, hogy "hibáztam" :D Ez messze túlmegy a "hibázás" kategórián, ezt azért jobb, ha tudod.

Hoztál akkor egy döntést, vállald a következményeit. Ha még ehhez sincs gerinced, akkor találd meg a módját, hogy együtt élj ezzel a tudattal.

2017. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!