Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki fontos számotokra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki fontos számotokra, és üzenetet vártok tőle/esetleg írt is. Kapkodva ugrotok rá? Vagy kivárjátok a nyugalmat és csak akkor foglalkoztok vele?

Figyelt kérdés
Az életkor és a nem,most kivételesen érdekel.

2017. jan. 11. 21:46
1 2
 1/11 opened paradise ***** válasza:
Egyből írok,de attól még nem katyvasz.
2017. jan. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

most is várok egy valakit h írjon. Rem felbukkan. Egyébként ugrom ha nincs semmi halaszthatatlan dolgom :)


F

2017. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugrok :D Nem vagyok taktikázós, kivárós. 23/F
2017. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha épp nincs dolgom, akkor "ugrok", persze. Ha van, akkor megvár egy nyugodtabb pillanatig.
2017. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az üzenetet azonnal elolvasom, ha tehetem. Ha rövid a válasz a kérdésre azt azon nyomban megírom általában, ha hosszadalmasabb választ igényel, akkor, attól függ, hogy van-e időm azonnal válaszolni.


28N

2017. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Általában amint tudok írok. Természetesen végiggondolom alaposan.
2017. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ha valamit ír,akkor arra azonnal válaszolok,de ha mondjuk átküld egy videót,akkor arra csak akkor reagálok ha van időm.

16/l

2017. jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem ha valaki ír akkor azt megis nézem és reagálok is rá az első szabad percemben....úgy gondolom ez az alap.Bunkóság ha nem válaszolsz,ha pedig megsem nézed azpedig überbunkóság....


De ha egy olyan ember ír aki fontis is számomra akkor arra azonnal ugrok,megsem várom azt a szabad percet :D

2017. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha fontos akkor azonnal foglalkozom vele, de ha éppen valami miatt zaklatott vagyok,akkor megvárom amíg lenyugszom, csak utána írok.
2017. jan. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kapkodva de mielőbb vissza írok.
2017. jan. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!