Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeretsz valakit meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretsz valakit meddig érdemes reménykedni?

Figyelt kérdés

Majdnem összejöttem valakivel még nyáron, de egy csomó félreértés folytán összekaptunk, otthagyott, nem beszéltünk hónapokig. Igazság szerint mire összevesztünk eléggé eltávolodtunk. De előtte közel álltunk egymáshoz és tényleg szeretem... Régen ő is mondta ezt, aztán megbántottam. Nm szándékosan.

Talán már épp túlléptem volna mindezen... De mostanában megint keres. Csak beszélggetünk, nem találkoztunk egideje. Hívjam valahova? Lehet értelme? Fél éve már...


2017. jan. 11. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Na most elmondok neked egy sztorit párommal kapcsolatban. Korábban én egykiugró kaland voltam neki egy kapcsolatából, de maradt abban a kapcsolatban,amiről én nem tudtam,szóval végülis a szeretője voltam. Majd ez kiderült, vártam egy hetet,hogy döntse el mit akar,nem tudott választani leléptem. Eltelt fél év,amit éreztem iránta nem múlt el és tudtam,hogy ettől függetlenül ő is szeretett,fenekestül felforgattam az életét. Majd megint találkoztunk. Lefeküdtünk, utána 2 hónapig nem beszéltünk míg véletlenül egy tök véletlen alkalomból megint összefutottunk. Ennek 5 éve már. Azóta is együtt vagyunk
2017. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!