Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok 20000 forintot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok 20000 forintot költeni egy szülinapi ajándékra?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kor és bevételfüggő illetve az,hogy kinek adod. Én páromnak egy 150.000 Ft-os D&G aranyozott, köves órát vettem,ez félhavi fizetésem, 1 havi albérletem rezsivel együtt stb. szóval sok,de nem sajnáltam rá
2017. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A barátomnak, de én még tanulok és ez a félretett pénzem, szóval ez számomra egy vagyon... De tudom, hogy it adni szeretnék, annak borzasztóan örülne
2017. jan. 11. 23:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek. Ha a szerelmednek, vagy valamelyik családtagodnak veszed szerintem beleférhet, de mondjuk barátoknak már nem vennék ilyen értékű ajándékot.
2017. jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A szerelmem :)
2017. jan. 11. 23:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha ez minden vagyonod, akkor sok, mi van, ha utana rogton azonnal kene valami masra? De ugy altalanossagban ez egy normalis osszeg egy rendes ajandekra.
2017. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sok, abból kifolyólag, hogy azt írod, hogy ez minden vagyonod most.

Kettő: milyen ajándék kerül ennyibe?


Hallottad már: addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér!


És mi van, ha olcsóbb ajándékot veszel neki? Nem fog összedőlni a világ, egyébként se a drága ajándéktól fog téged jobban szeretni.

2017. jan. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sok, ne az legyen a lényeg, hogy minnél drágábbat.
2017. jan. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A jelek szerint NEKED sok.

Én vettem már ennél (jóval) nagyobb értékű ajándékot, de

-házasságban

-nem okozott megterhelést, könnyen elő tudtam teremteni a rávalót.

Szóval ha neked tényleg nagy gondot okoz, akkor inkább ne vedd meg.

2017. jan. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem azért veszem, mert sokba kerül! Pont, hogy nem azért...hanem azért, mert tudom, hogy ennek nagyon örülne
2017. jan. 12. 10:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy vagyok vele, hogy szívesen adom oda akár az utolsó forintomat is, úgyis tudom hogy hálás lesz érte és megjegyzi:) Egyébként én is kb ennyit szoktam, vagy 15 körülit. Nem olcsók a vadászcuccok. :D Ezeknek pedig mindig örül és hasznosak is, és sajnos a jobb fajtáknak megvan az ára elég rendesen, így mindig a zsebembe kell nyúlnom, de ő is megtenné értem bármikor. Így nem érzem soknak.
2017. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!